Альтернативна енергетика

Як сонячна енергія змінює світ

Як сонячна енергія змінює світ за допомогою нових технологій

Елізабет Лайза Кінг, учасник

Одним із останніх технологічних тенденцій, хвилюючого весь світ, є значне використання сонячних енергетичних систем для вироблення чистої, екологічно чистої електроенергії, а також для вирішення інших проблем, безпосередньо впливаючих на навколишнє середовище. У зв’язку з різними проблемами глобального поглинання, які істощають ресурси Землі, новатори знайшли спосіб використовувати енергію сонця для створення стійких рішень, які, як вони бажають, у кінцевому підсумку замінять традиційні джерела енергії.

Сонячна енергія стрімко розвивається, особливо в країнах, що розвиваються, оскільки поступово завойовує позиції найбільш вигідного варіанту отримання енергії. Інвестиції в чисту енергію в деяких із цих країн зросли на 36% до $131 млрд. Такі країни, як Бразилія, Південна Африка та Індія, демонструють вражаючі результати по використанню сонячних електростанцій.

сонячное освещения

Как працюють сонячні панелі, навколо яких швидко з’являються нові новини. Нещодавно міністерство енергетики США оголосило про виділення додаткових 10мільйонів доларів на національні програми з навчання використанню сонячної енергії. Всемирний банк також виділив 750 мільйонів доларів на будівництво сонячних фотоелектричних установок на кришках в Індії. Орієнтуючись на приватні компанії, Soltec, провідний постачальник і установщик обладнання для одноосібних сонячних трекерів, визнала важливість сонячної енергії для народження нової альтернативи електроенергії та нещодавно розробила інноваційний сонячний трекер для комунальних служб, що підтримує екстремальні кліматичні умови.

Цифри також були переконливі: у 2014 році відновлені джерела енергії забезпечили близько 9,1% світового виробництва електроенергії, що майже на відсоток більше, ніж у попередньому році. Ці цифри заставили інвесторів захотіти більше, ніж просто отримати, що проявилося в інвестиціях в енергетику, які в 2014 році зросли на 17% в порівнянні з 2013 роком. Додатково варто компаніям врахувати відсоток, який застосовують “зелене промывание” продовжує рост.

Як це впливає на людину й навколишнє середовище в цілому?

Інновації в області сонячної енергії надають кілька видів впливу на наш сучасний світ. Самое головное – це їх вплив на наше повсякденне життя і на навколишнє середовище.

Максимальне використання сонячної енергії в нашому щоденному житті

Одне із самих чудових повідомлень про сонячну енергію полягає в тому, що вона задовольняє практично всі потреби в енергії в домі. Від освітлення до отоплення – все це можна використовувати, спочатку визначивши джерела енергії та встановивши правильне обладнання за допомогою рішень на основі сонячної енергії. Використання обладнання, виготовленого з використанням таких рішень, допомагає скоротити значну частину ваших витрат на електроенергію завдяки проектам встановлення сонячних панелей на кришках будинків.

Согласно фактам, наведеним у незалежному американському отчете Национальной лаборатории Ок- Ридж “2008 ACEEE Summer Study on Energy Efficiency in Buildings”, установка металевої кровельної системи забезпечує домовладцям економію в середньому 25% від їх рахунку за електроенергію. Виходячи із системи обв’язки в 4 дюйма між фанерою і металом зверху, домовладельцы можуть заощадити до 40% витрат на охолодження будинку літом і 10-15% витрат на опалення будинку.

сонячний вплив

Ще більш цікавим є той факт, що деякі металеві кришки можуть містити близько 30-60% переробленого металу та можуть бути на 100% перероблені в кінцевому терміні служби, не піддаючись руйнуванню матеріалу. Це гарантує, що в більшості випадків металеві кришки економлять місце на свалці і допомагають захистити навколишнє середовище в процесі експлуатації. Використовуючи такі установки, пов’язані з сонячною енергією, власники будинків і офісів можуть бути впевнені в максимальній вигоді від їх одночасного використання при економії витрат.

Не дивлячись на специфічне обладнання, пов’язане з сонячною енергією, одна із сонячних енергосистем може бути встановлена у кожному будинку чи офісі, щоб задовольнити всі потреби в енергії.

Екологічні переваги

Раніше ми вже писали про 9 переваг сонячної енергії Як показує дослідження, деякі результати глобального потепління, викликані викидами таких джерел, як діяльність людини та виробництво електроенергії, які постійно підвищують температуру на планеті. Викопуваного палива, видобуток угля та буріння скважин для природного газу можуть загрязняти джерела питної води.

Однак, на відміну від вищеперерахованих коллізій, возобновляемые джерела енергії більш безпечні, оскільки практично не виробляють викидів. Це означає зменшення забруднення повітря і води, а також ізоляцію відновлюваних джерел енергії, отриманих безпосередньо від сонця. Тому збільшення поставок відновлюваної енергії дозволить знизити викиди глобального потепління до значного рівня.

освітлення сонячної панелі будинку

Кроме того, у зв’язку з небезпекою для здоров’я (проблеми з диханням, серцеві приступи, рак і т.д.), пов’язаної із забрудненням повітря і води, виробництво електроенергії з поновлюваних джерел енергії приносить значну користь здоров’ю. Використання вітряних, сонячних і гідроелектричних систем позитивно відображається на електричних і водних ресурсах, які впливають на повсюдне життя людини.

Сонячна енергія швидко стає одним із найбільш вигідних варіантів енергозабезпечення у всьому світі, особливо в країнах, що розвиваються. При відповідних дослідженнях та інвестиціях відновлювані джерела енергії на межі того, щоб стати основним джерелом енергії при одночасному зниженні витрат, запити споживачів продовжують визнавати. Про плюси сонячної енергії ви можете прочитати на нашому ресурсі Буд 24\7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *