Про нас

Вітаю всіх, хто поділяє мою пристрасть до будівництва та дизайну! Мене звати Ілля Бутусов, і я пишаюся можливістю представити вам нашу команду, метою якої є збір та обмін корисною інформацією у сфері будівництва.

Ми – команда ентузіастів, об’єднаних спільною метою зробити світ навколо нас красивішим, функціональнішим і зручнішим. Наша експертиза охоплює широкий спектр напрямків, і я хотів би поділитися з вами, в яких сферах ми проявляємо свій професіоналізм:

  • Дизайн інтер’єру: Ми допомагаємо створювати унікальні та затишні простори, що відображають ваш стиль та індивідуальність.
  • Сантехніка: Експерти в галузі сантехніки, ми надаємо рішення для ефективного та надійного водопостачання у ваших будинках.
  • Поради з будівництва: Ділимося цінними порадами з будівництва, ремонту та облаштування будинку, щоб зробити ваш процес більш гладким і успішним.
  • Оздоблення: Ми знаємо, як надати вашому будинку завершеного вигляду, використовуючи якісні оздоблювальні матеріали та техніки.
  • Підлоги та двері: Експерти в області підлог і дверей, ми допомагаємо вибрати і встановити ідеальні елементи для вашого інтер’єру.
  • Кліматична техніка та кліматичне обладнання: Забезпечуємо комфортний клімат у вашому домі, розповідаємо про інноваційні технології та обладнання.
  • Альтернативна енергетика: Исследуем и представляем новые подходы в области альтернативных источников энергии для более устойчивого будущего.

Ми пишаємося нашою командою і прагнемо ділитися з вами найкращими практиками, новими тенденціями та надихаючими ідеями у світі будівництва. З нами ви завжди знайдете підтримку та експертну думку для втілення ваших будівельних проєктів. Ласкаво просимо до нашої будівельної спільноти!

Права на матеріали

«Будь-яке використання чи копіювання матеріалів або добірки матеріалів сайту, у яких не вказано зворотне посилання на джерело, допускається лише з посиланням на джерело: stroitelstvo24.kiev.ua

Матеріалів на даному сайті, які взяті з відкритих джерел, мають зворотне посилання на матеріал в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту і надаються виключно для ознайомлення. Права на матеріали, на яких стоїть зворотне посилання, належать їх законним власникам. Адміністрація сайту відповідальності за зміст матеріалу несе. Якщо Ви виявили на нашому сайті матеріали, які порушують авторські права, що належать Вам, Вашій компанії або організації, будь ласка, повідомте нам у будь-якій зручній для Вас формі.

З будь-яких питань та пропозицій, звертайтеся на ilyabutusov@stroitelstvo24.kiev.ua , чи в контактній формі на сайті.

З Повагою, адміністація сайту Будівництво 24/7.

>