Альтернативна енергетика

9 переваг сонячної енергії

Сонячні панелі – це чудовий спосіб компенсувати витрати на електроенергію, зменшити вплив вашого будинку на довкілля та забезпечити безліч інших переваг, таких як підтримка місцевого бізнесу та внесок у енергетичну незалежність.

Ми вибрали 9 основних переваг, давайте їх розглянемо.

1. Абсолютно відновлюване джерело енергії

Серед усіх переваг сонячних панелей найважливішим є те, що сонячна енергія – це дійсно відновлюване джерело енергії.

Вона може бути використана в усіх регіонах світу і доступна щодня. Сонячна енергія не може вичерпатися, на відміну від інших джерел енергії.

Сонячна енергія буде доступна доти, доки у нас є сонце, тому сонячне світло буде доступне нам як мінімум 5 мільярдів років, коли, на думку вчених, сонце помре.

відновлюване джерело

Екологічність використання

Технології сонячної енергії та електростанції при роботі не виробляють забруднення повітря та парникових газів. Використання сонячної енергії може мати позитивний, непрямий вплив на навколишнє середовище, коли сонячна енергія замінює або скорочує використання інших джерел енергії, які мають більший вплив на навколишнє середовище.

Знижує рахунки за електроенергію

Оскільки ви задовольнятимете частину своїх енергетичних потреб за рахунок електроенергії, що виробляється вашою сонячною системою, ваші рахунки за електроенергію знизяться.

Розмір економії залежатиме від розміру сонячної системи та споживання електрики або тепла. Ви не тільки заощадите на рахунках за електрику, але й зможете отримувати платежі за надлишки енергії, які ви експортуєте назад до мережі через систему зворотного реверсу.

Різноманітні застосування

Сонячна енергія може бути використана з різною метою. Ви можете виробляти електрику (фотовольтаїка) чи тепло (сонячна теплова енергія). Сонячна енергія має різні застосування і може використовуватися для виробництва електрики в районах, що не мають доступу до енергомереж, для дистиляції води в регіонах з обмеженими запасами чистої води та харчування супутників у космосі.

застосування на даху

Сонячна енергія також може бути інтегрована в матеріали, що використовуються для будівництва будівель або освітлення у темний час доби.

>

Почніть заощаджувати з першого дня

Щорічні витрати на електроенергію можуть обчислюватися тисячами. Фактично, середні щорічні витрати на енергію на одну особу становлять $3 052, включаючи транспорт та побутову енергію.

Сонячна енергія може знизити або усунути ці витрати відразу після встановлення. Вони також забезпечують довгострокову економію, оскільки використання енергії сонця практично безкоштовне.

Низькі експлуатаційні витрати

Сонячні енергосистеми, як правило, не потребують особливого догляду. Вам потрібно лише підтримувати їх у відносній чистоті, тому чищення пару разів на рік буде цілком достатньо. Якщо ви сумніваєтеся, ви завжди можете вдатися до послуг спеціалізованих клінінгових компаній, які пропонують цю послугу приблизно за $25-$35.

встановлені сонячні панелі

Більшість надійних виробників сонячних панелей пропонують гарантію 20-25 років.

У них немає частин, що рухаються, немає зносу.

Інвертор зазвичай є єдиною деталлю, яку необхідно змінювати через 5-10 років, тому що він постійно працює над перетворенням сонячної енергії на електрику. Крім інвертора, кабелі також потребують обслуговування, щоб ваша сонячна енергосистема працювала з максимальною ефективністю.

Таким чином, після покриття первісної вартості сонячної системи, ви можете розраховувати на дуже невеликі витрати на технічне обслуговування та ремонт.

Сонячні панелі значно підвищують вартість при перепродажі.

Більшість покупців житла розуміють, що означає будинок із сонячними панелями – особливо тому, що система вже встановлена ​​і їм не довелося робити початкові інвестиції та встановлення.

Згідно з дослідженнями, більшість домовласників відзначають збільшення вартості при перепродажі на $5 911 за кожний встановлений кіловат. Це означає, що якщо ви встановите систему потужністю 3,1 кіловат, то ви зможете підвищити вартість вашого будинку при перепродажі майже на 18 000 доларів.

панелі на вулиці

Продовжує термін служби даху

Сонячні панелі також продовжують термін служби даху, оскільки вони захищають її від таких елементів, як дощ, сніг та сміття. Вони роблять будинок енергоефективнішим влітку, оскільки спекотне сонце не б’є прямо на дах, а поглинається панелями, підтримуючи нижчу температуру в будинку.

Розвиток технологій

Технології в сонячній енергетиці постійно розвиваються, і в майбутньому їх вдосконалення посилюватиметься.

Інновації в галузі квантової фізики та нанотехнологій потенційно можуть підвищити ефективність сонячних панелей та подвоїти або навіть потроїти електричну потужність сонячних енергосистем.

Раніше ми вже розбирали основні як працюють сонячні панелі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *