Альтернативна енергетика

Сонячна лампа

Сонячна лампа – це прилад освітлення, що складається зі світлодіодної лампи, фотоелектричної сонячної панелі та акумуляторної батареї. Зовнішні конструкції можуть мати лампу, сонячну панель і батарею, вбудовані в один блок.

Сонячні вуличні ліхтарі забезпечують вуличне освітлення без використання електричної мережі. Вони можуть мати окремі панелі для кожної лампи системи або можуть мати велику центральну сонячну панель та акумуляторну батарею для живлення кількох ламп.

Існує безліч моделей та різновидів лампи сонячного світла. Але глобально поділяються на два типи:

  • Внутрішні
  • Зовнішні

Внутрішні сонячні лампи, які також називаються безшахтовими або безкамерними, мають окремо встановлені сонячні панелі і використовуються для загального освітлення в тих випадках, коли централізована сонячна установка працює чітко без збоїв. Це стосується місць з постійним достатком сонячного світла.
Енергія, що генерується, є досить зручною і головне економічно вигідною і чистою.

Лампи на сонячних батареях для дому або дачі

Побутове освітлення на сонячних батареях може витіснити такі джерела світла, як гасові лампи, економлячи гроші користувача та зменшуючи небезпеку пожежі та забруднення навколишнього середовища.

Ліхтарі на сонячних батареях

Читайте також 9 застосувань сонячної енергії

Сонячні лампи заряджаються протягом дня. Автоматичні зовнішні лампи включаються в сутінках і залишаються освітленими на ніч, залежно від того, скільки сонячного світла вони отримують протягом дня. Внутрішні сонячні лампи можуть накопичувати або не накопичувати енергію опціонно.

Садові ліхтарі на сонячних батареях

Садові ліхтарі на сонячних батареях використовуються для прикраси саду та мають найрізноманітніший дизайн. Іноді вони мають святкову тематику та можуть бути у формі тварин. Вони часто використовуються для позначення пішохідних доріжок або зон навколо басейнів. Деякі сонячні ліхтарі не дають стільки світла, скільки системи освітлення з живленням від мережі, але вони легко встановлюються та обслуговуються, а також є дешевшою альтернативою дротовим лампам.

садові ліхтарі на сонячних батареях

Для зниження загальної вартості системи сонячного освітлення використовуються енергозберігаючі лампи люмінесцентного або світлодіодного типу, оскільки лампи розжарювання споживають у кілька разів більше енергії для отримання заданої кількості світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *