Оздоблення

Клей для гіпсокартону

Використання клейових сумішей для кріплення гіпсокартону при ремонті багатоквартирних будинків набагато простіше і дешевше за трудовитратами, ніж використання каркасних технологій. Нанести клей на гіпсокартон і притиснути його до стіни або стелі набагато простіше, ніж робити окремий металевий або дерев’яний каркас. Фінансові витрати непорівнянні. Але ця простота, що здається, оманлива.

При неправильному дотриманні техніки або нерівномірному нанесенні клею можуть виникнути серйозні проблеми. Особливо неприємно і небезпечно, коли стеля зроблена з гіпсокартону від частин плити, що відвалюються, до гіпсокартонних плит, що відвалюються, з прикріпленими оздоблювальними матеріалами.

поклейка гіпсокартону на стіни

Падіння вертикально закріплених панелей найчастіше відбувається при використанні важких оздоблювальних матеріалів, таких як керамічна плитка. У цьому випадку наслідки можуть бути ще серйознішими, включаючи травми. Тому до вибору клею для гіпсокартонних плит слід підходити особливо ретельно.

Різні види клею для гіпсокартонних плит

Ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонує безліч марок від різних виробників. В даний час ви можете придбати такі клейові суміші:

  • Клей для монтажу гіпсокартону;
  • Шпаклівка на основі гіпсу;
  • Поліуретанові або силіконові еластичні суміші (рідкі цвяхи);
  • Монтажна піна.
  • Монтажний клей.

Він поставляється у вигляді сухої суміші, яка готується безпосередньо на місці. Використовується для кріплення гіпсокартону до вертикальних поверхонь з більшими нерівностями або крутими схилами. Його наносять на робочу поверхню у вигляді круглих грудок окремих маркерів на стіні діаметром 25-30 см. Особливістю клейової суміші є короткий робочий час приблизно 30-45 хвилин. Найбільш популярні марки Knauf Perflix та Siltek T-88. Нанесіть клей для збірної штукатурки на поверхню маркерами.

Гіпс та вапняна паста

Стаття на тему Робимо декоративний камінь з гіпсу

Продається у вигляді густої пасти, готової до використання. Його ціна значно вища, ніж у сухих будівельних сумішей, тому його використання під час ремонту будинку спочатку обмежене. Зазвичай використовується для одноповерхових гіпсокартонних стель. Вона наноситься на всю поверхню панелі за допомогою прасування з насічками. При використанні шпаклівки також існують спеціальні вимоги до підготовки основи. Основа повинна бути не тільки чистою і сухою, але і максимально рівною. Перепади по висоті та нерівності не повинні перевищувати 3-5 мм. Нанесення шпаклівки на гіпсові плити.

Спеціальні клейові суміші на основі поліуретану або силікону.

клей для гкл

Ці елементи кріплення відомі як рідкі цвяхи. Вони кращі для наступних областей застосування. Вони продаються в тюбиках і вимагають спеціального компресійного інструменту.
пістолета. Якість основи особливо важлива при використанні полімерних клейових сумішей. Він має бути абсолютно однорідним. Область застосування цих клейових сумішей також досить обмежена через їхню високу вартість, тобто. використання ГКЛ на стелях, у приміщеннях з підвищеною вологістю, покриття криволінійних поверхонь зігнутим ГКЛ. Спосіб нанесення “рідких цвяхів” на гіпсові плити.

Клей піна для гіпсокартону

Використовується для кріплення невеликих гіпсокартонних елементів, таких як віконні та дверні рами, декоративних перегородок, чиелементів таких як полиці, колони, ніші тощо. Для великих площ гіпсокартон необхідно утримувати на місці протягом тривалого часу, оскільки піна може деформуватися через розширення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *