Підлога та двері

Вибір підлогових покриттів із твердої деревини та ламінату

выбор древесины и ламината

Ви коли-небудь говорили собі, коли були близькі до того, щоб зробити непомірну покупку: “Ух ти… Хотілося б мені мати такі ж знання про те, що я купую, як у цих людей, які намагаються продати мені ці речі” . Після прочитання цього звіту у вас будуть такі знання, коли справа стосується паркетної або ламінованої підлоги. Я розповім вам, як правильно купувати паркетне та/або ламінатне покриття. Я працюю в кількох сферах бізнесу вже понад 32 роки, а у сфері підлогових покриттів – понад 16 років. Я виявив, що багато хто з нас підходить до купівлі підлогових покриттів неправильно, що обходиться їм недешево, а іноді клієнти купують неякісну продукцію у неякісних продавців.

Як випливає з назви, тверда деревина є єдиним цілим шматком дерева. Його природна простота зробила його популярним вибором покриття для підлоги для багатьох поколінь, але ця ж простота робить його менш ніж ідеальним для сучасних будинків. Дерево – пористий від природи матеріал, тобто воно м’яке, дуже схильне до утворення вм’ятин і вбирає воду як губка. Всі ці якості ідеально підходять для того, щоб допомогти деревам рости, але вони не дуже добре підходять для сучасних покриттів для підлоги. Раніше ми вже розглядали недоліки лінолеуму в цілому. Сучасна підлога повинна витримувати інтенсивний рух, падіння, подряпини і, найголовніше, розливи.

1.Використовуйте Інтернет для досліджень

лімінат вибір

Будь то паркетна або ламінована підлога, я волію переглядати веб-сторінки в пошуках стилів, які мене приваблюють. Я також використовую форум з покриттям підлоги на сайті gardenweb.com або інші форуми, щоб запитати інших людей, з якими продуктами вони мають успіх або труднощі. Ви також відвідаєте веб-сайт my3cents.com, щоб дізнатися, чи багато серйозних скарг на продукти, які ви розглядаєте. Перегляньте відгуки про магазини на сайті my3cents.com, поки ви там. Я не рекомендую купувати покриття для підлоги через Інтернет. Однією з причин цього є те, що багато виробників не дають гарантії на продукцію, придбану через Інтернет. Крім того, якщо у вас виникнуть проблеми зі статтю, вам буде важко переконати якесь представництво вирішити вашу проблему. Ще однією серйозною проблемою є збитки, завдані сторонніми вантажоперевізниками. Немає нічого гіршого, ніж зробити угоду, але виявити пошкодження та необхідність усувати його через інтернет-магазин. Зрештою, зазвичай не заважає придбати товар через Інтернет. Як тільки ви врахуєте вартість доставки, неодноразово вигідніші покупки часто здійснюються в незалежних роздрібних магазинах, які мають велику купівельну спроможність.

2.Візьміть зразки додому – придивіться!

Я настійно рекомендую відвідати чесний місцевий торговельний заклад, щоб дізнатися про їхню думку про товари. Люди, які вас зацікавили і, схоже, вписуються до вашого бюджету, повинні виписати зразки та принести їх додому, щоб подивитися їх при природному та штучному освітленні та в обстановці, в якій товари будуть встановлені. У незалежних магазинах продукцію буде представлено під етикеткою справжнього виробника, що значно полегшує порівняльний аналіз. Отже, великі магазини мають більшість своїх товарів із приватним маркуванням, що робить порівняння практично неможливим.

3. Вкажіть нижню межу ціни

Найпростіше, що ви зробите, це згадаєте, що ви просто не робитимете вибір у той день, коли ви перевіряєте ціни. Згадайте, що ви просто не з тих людей, які відновлюються і вперед, що ви хотіли б їх нижньої лінії ціна від початку. Найгірше, що ви просто можете зробити як споживач, це заявити, що ви купуватимете тільки в цьому магазині. що буде коштувати вам грошей, тому що це запевняє магазин, що ви не робите покупки, а покриття для підлоги можуть бути конкурентним бізнесом.

4.Готівковий та безготівковий розрахунок порівняно з купівлею з установкою

клас ламінату

Це часто завжди викликає труднощі, тому що покриття для підлоги майже так само добре, як і його установка. Я навіть бачив тонни бажаючих бути незалежними укладачами, які можуть зіпсувати роботу з укладання ламінату чи паркетної дошки.

Більшість укладачів килимів не є теслями, але багато хто прикидається ними. Рідко можна зустріти укладача, який укладатиме сіно. Насправді, мені ще доведеться знайти такого. Багато хто з них чудово справляється з одними видами підлогових покриттів, але не з іншими.

Так що, якщо ви наймаєте любителя або людину, яка працює під власною кришкою ши, чи гарантуєте ви собі той рівень укладання, на який розраховуєте? Крім того, наймаючи монтажника, що підробляє, ви повинні заплатити не більше 60-70% від переважаючої ціни установки незалежного продавця.

Я навіть бачив, як монтажники, що підробляють, брали за укладання вдвічі менше, ніж клієнт міг би отримати в магазині підлогових покриттів.

Якщо ви доручите монтаж товару магазину покриття для підлоги, то у разі виникнення проблем не доведеться перекладати відповідальність на інших. Існує безліч різних ускладнень, які можуть виникнути після укладання, і якщо ви маєте справу з надійним незалежним торговим підприємством, у вас є захист.

На мою думку, ви повинні значно заощадити, якщо продаватимете товар за готівку.

Якщо у вас є сили для самостійної установки, то, як правило, це дає значну економію, і я говорю, вибирайте її. Якщо ні, дозвольте експертам повалятися на сіні.

5. Спосіб визначити, чи магазин знає свою справу

Як дізнатися, чи магазин знає, що він робить? Є кілька речей, які ви просто повинні шукати. По-перше, якщо ви намагаєтеся знайти незалежного продавця, який поставить вам товар, він повинен приїхати на місце роботи і зробити для вас виміри. Схеми просто не підходять, і чесний магазин знає, що перегляд роботи у форматі 3-D – єдина подяка для остаточного визначення ціни. Зверніть увагу, в якій пропорції магазин звертає увагу на переходи між кімнатами у вашому будинку. Чи підрізають вони дверну лиштву? Це обов’язкова вимога.

ламінат зараз у моді

Чи витягуватимуть вони плінтуса або використовуватимуть круглі? Витягування плінтусів створює враження, що будинок був побудований на землі, чого вам хотілося б. Залежно від типу плінтусів, які у вас є, іноді закруглення необхідні, але це слід обговорити. Зверніть увагу на кількість деталей периметра, які зазначає фахівець із вимірів. Якщо це просто намальована схема без обговорення, це недобре. пошукайте інший магазин. Ви відразу побачите різницю між магазинами, просто спостерігаючи за підходом замірника. Фахівець повністю контролюватиме ситуацію і зможе задати вам усі необхідні питання та обговорити з вами проект. У магазині треба документально зафіксувати хто що робить, а хто ні?

Будуть навіть певні питання підготовки до роботи, які потрібно буде обговорити, наприклад, переміщення техніки, туалетів, меблів, виривання існуючого покриття для підлоги тощо. Ці речі мають бути вирішені та перераховані та підписані обома сторонами, щоб не було плутанини. Інсталятори зазвичай покладають всю дрібну детальну підготовку безпосередньо на покупця або беруть за це додаткову плату. Як альтернатива, підготовка може бути включена в пакет послуг з укладання.

6.На що звернути увагу при виборі ламінату

Думаю, це питання можна відповісти досить просто. Переконайтеся, що товар має стиль, що вам подобається, і вкладається у ваш бюджет. Усі ламінати сьогодні працюють дуже добре, незалежно від ціни. У роздрібних магазинах представлено безліч ламінатів, і я вважаю, що всі вони працюватимуть так само добре, як і будь-який інший. Високі чи низькі за ціною, вони працюватимуть однаково.

гранітний ламінат

Сьогоднішня технологія перевершує ламінат навіть п’ятирічної давності. Більшість старих ламінатів з деревинно-стружкових плит 10-річної або давнішості виглядають так само, як у день їх укладання. Пішли в минуле старі продукти з клейовим з’єднанням, а тепер, з технологіями drop and lock, поділу стиків практично не існує. Найважливіша відмінність, яку я бачу в ціні продуктів, полягає в тому, що виробники продовжують гарантії та роблять більш реалістичний зовнішній вигляд у дорожчих продуктах. Продуктивність буде дуже подібна до всіх продуктів. один ворог ламінованої підлоги – вода. Якщо ламінат намокає, вибирайте іншу підлогу. Мене також турбує ряд ламінованих підлог з високим блиском. Компанія бачила деякі проблеми, пов’язані з тим, що на них (що не дивно) набагато швидше з’являються потертості, ніж на ламінаті з нижчим блиском. Якби це був мій будинок, я використав би продукт з високим блиском тільки в районі, який піддається мінімальному зносу. Я навіть бачив досить хисткі ламінати у великих магазинах та клубах. Ці ламінати насправді не менш дорогі і дуже тендітні, коли їх тримаєш у руках. Я думаю, що це продукти, зроблені спеціально для цих магазинів, і вони справді не менш дорогі. Один із хитрощів цих магазинів – покласти в кожну кору обкуває кавову кількість квадратних метрів, через що вартість видається меншою. Завжди робіть розрахунки та порівнюйте яблука з яблуками.

Що потрібно шукати у підлогових покриттях із твердих порід дерева

світлий ламінат

Сьогодні найпопулярнішим продуктом є паркетна дошка ДПК. У нашому регіоні, схоже, всі хочуть підлоги із твердої деревини. Давайте згадаємо про масивну деревину. Масивна деревина хороша до тих пір, поки у вашому будинку достатньо постійний рівень вологості, і тому деревина має бути встановлена над рівнем підлоги. Якщо у вашому будинку спостерігаються великі коливання рівня вологості, то вам варто подумати про інженерну паркетну підлогу.

ламінат сірий

Інженерний паркет – це паркет, який має шари або шари тканин між верхнім і нижнім шаром обраної вами породи. Це забезпечує товару більшу стійкість до зміни кліматичних умов. Така підлога зазвичай потрібна для укладання на рівні або нижче рівня підлоги. Інженерна підлога, як правило, вигідніша за ціною, оскільки для їх виготовлення потрібна менша кількість деревних порід. Пріоритетним при виборі інженерної статі є те, з чого виготовлені внутрішні шари сердечника.

Твердість твердої підлоги часто визначають, вивчаючи чи запитуючи рейтинг Janka. Я вважаю, що всі види обробки твердої підлоги сьогодні хороші, тому що це може бути якісна марка покриття для підлоги, яку можна знайти у незалежного продавця. Сьогодні на ринку з’явилися нові продукти, які дають 50-річну гарантію на обробку, хоч би чого це коштувало. У мене завжди були сумніви щодо довічних гарантій або інших величезних гарантій, хоча я вважаю, що це те, на що ви повісите свій капелюх, якщо колись станеться затягування. Попередньо оброблена або необроблена деревина твердих порід зазвичай є предметом дебатів, і ви отримаєте різні думки.

Який можна зробити висновок?

Особисто я віддаю перевагу попередньо обробленій деревині. Ви отримуєте більше шарів обробки та якість, як у меблів, без зайвого безладдя. Відсутність шліфування, кращі гарантії та швидше отримання готового продукту просто вражають уяву. Тим не менш, є висококласні тлумачні будівельники, які віддають перевагу необробленому оздобленню. То хто я такий, щоб сперечатися? Цей продукт просто має дві школи мислення. Головне що б опис продукту 100% підходив під Ваші завдання в будівництві та ремонті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *