Підлога та двері

Як зберегти декоративну підлогу новою

сохранить пол

Довговічність і низькі вимоги до обслуговування бетону давно стали візитною карткою його привабливості. Нині ринок декоративних підлогових покриттів стрімко зростає завдяки їхньому привабливому дизайну. Однак багато людей закохуються в первозданний вигляд бетону, не знаючи, як підтримувати його пишність і як відбувається захист підлоги під час ремонту.

Хоча догляд за бетоном після заливки мінімальний, він все ж вимагає своєчасного очищення і повторного ущільнення, щоб продовжити його життя на довгі роки. Щоб отримати максимальну віддачу від бетон і догляд за ним, повинен зберегти максимальний блиск і полірування вашого декоративного бетону:

Прибирання – основа догляду за підлогою

Ретельне очищення підлогового покриття є наріжним каменем будь-якого проекту з догляду. Оскільки бетон пористий і схожий на губку, достатньо простого миття під тиском. Це допоможе видалити будь-яке сміття, що застрягло в пористому бетоні.

Єдиним недоліком мийки під тиском є те, що вода всюди, і сушка може зайняти більше часу. На місяць, принаймні раз на рік, хоча б один або два рази, промивайте декоративну підлогу зі шланга і робіть хорошу мийку під тиском.

Ви можете замовити прибирання внутрішніх підлог і попросити прибиральників помити їх відром з милом і водою, а потім покрити поліроллю або воском. Убедитесь, что оборудование для мытья полов, которое они будут использовать, имеет длинную мягкую щетину, которая не поцарапает бетон и герметик.

Читайте также Мойка и чистка ДПК

Защитите свой пол с помощью хорошего герметика

защита декоративного пола

Після того як поверхня вашої декоративної підлоги чиста та суха, необхідно захистити її від різних елементів та зносу за допомогою високоякісного герметика. Високоякісний герметик полегшить прибирання, покращить зовнішній вигляд вашої статі та збереже бетон.

Ви повинні вибрати герметик для вінілової плитки, який обмежує УФ-пошкодження, відштовхує воду та протистоїть стирання. Це допоможе йому протистояти суворим умовам, включаючи:

  • Дощ та вітер – вітер розносить бруд, а дощ розбиває його на дрібні частинки, які просочуються на поверхню бетону та фарбують її. Сильний вітер може розмити бетон у пустельних районах, а кислотні дощі у забруднених районах можуть призвести до його ерозії.
  • Сніг та лід – у північних районах сіль та хімікати, що використовуються для розтоплення льоду, дозволяють волозі вбиратися в поверхню бетону. При зниженні температури вода замерзає та розширюється, що може призвести до розтріскування бетону.
  • Сонце – ультрафіолетові промені сонця можуть зруйнувати герметики. Більш того, вони можуть запекти плями на бетоні та вицвілі інтегральні кольори.

Залежно від ступеня зношування та умов навколишнього середовища, для житлових приміщень рекомендується проводити герметизацію не рідше одного разу на два роки. Ретельне очищення у поєднанні з повторною герметизацією може повернути вашій декоративній підлозі новий вигляд. Не забувайте, що з самого початку необхідно правильно доглядати поверхню.

Віск поверх герметика – відмінне рішення

Для додаткового захисту від стирання, бруду та плям ефективно нанесення високоякісного воску, що підходить для бетонної підлоги. Віск служить ще одним шаром, що зберігає герметик, безпосередньо приймаючи він вплив щоденного зносу. Порівняно з герметиком, віск також набагато легше наноситься повторно та затирає дрібні подряпини та сліди зносу.

Віск має вищий клас оздоблення, наприклад, комерційний, тому він служить довше, особливо для прозорих епоксидних підлог. Щоб захистити вашу декоративну бетонну підлогу, вам знадобиться від шести до 10 шарів фінішного покриття в місцях з високою прохідністю. По можливості не допускайте стирання покриття до герметика, так як герметик не так легко відполірувати або знову нанести.

Плануйте ремонт відразу ж, як тільки він з’явиться дефекти

Незначні дефекти в підлозі, такі як вибоїни або тріщини, можна усунути за допомогою відповідного матеріалу. Однак якщо тріщина серйозніша, то може знадобитися перекладка підлоги. При складному ремонті промислових підлог, підрядник може зробити акцент на існуючих тріщинах підлоги, щоб зробити їх частиною дизайну за допомогою розпилу , фарбування та інших методів.

Забезпечте своєчасний ремонт, оскільки після появи тріщини ваш бетон стане слабкою площиною. Майстер з бетонних підлог визначить, чому тріщина потребує ремонту, оскільки від цього залежатиме, які матеріали необхідно використовувати і як це виглядатиме.

Висновок – регулярне технічне обслуговування

Тепер, коли ви знаєте про важливість регулярного технічного обслуговування, ви зможете легше продовжити термін служби вашої гарної статі. Ви повинні серйозно ставитися до технічного обслуговування вашої підлоги, оскільки це найкращий спосіб захистити ваш час та засоби на ремонт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *