Кліматична техніка

Корисні поради щодо встановлення кондиціонерів

Поради для встановлення кондиціонера

  1. Якщо у вас у квартирі йде ремонт, то провести установку кондиціонера слід провести до того моменту, коли відбуватимуться оздоблювальні роботи. У цьому випадку всі комунікації легко ховаються в стіну, до того ж встановлення кондиціонерів у приміщенні на стадії ремонту буде в 1,5 рази дешевшим, ніж у приміщенні з обробкою.
  2. Якщо ви збираєтеся проводити монтаж системи кондиціювання повітря під час ремонту, зробіть це до початку оздоблювальних робіт. Ви зможете укласти всю необхідну комунікацію та проводку у стіну, а вже потім завершити обробку, не зіпсувавши плоди своєї роботи. Крім того, монтаж кліматичного обладнання в приміщеннях, де в цей час проводиться ремонт, обійдеться приблизно в 1,5 рази дешевше.
  3. Вибираючи спліт-систему, зверніть увагу на потужність обладнання. Важливо врахувати всі прилади, що виділяють тепло, в кімнаті при розрахунку оптимальної потужності. Встановлення потужнішого кондиціонера дозволить вам залишатися впевненим у тривалому терміні служби пристрою та у його можливостях підтримки комфортного мікроклімату та температурного режиму у приміщенні.
  4. Кондиціонери інверторного типу економніші, при цьому вони м’якше регулюють температурний режим у квартирі. У режимі обігріву холодної пори року, споживаючи 1 кВт електричної енергії, ці системи подають до кімнати близько 4 кВт тепла.
  5. Перед покупкою кондиціонера обдумайте місце встановлення зовнішнього модуля системи. Найбільш оптимальний варіант балкон або віконний отвір. Це значно спростить очищення та доступ до блоку при технічному обслуговуванні, ніж якщо встановити його на глухій стіні багатоповерхової будівлі. Тим більше, що при другому варіанті монтаж обійдеться вам у велику суму.
  6. Внутрішньому модулю важливо забезпечити нормальний повітряний приплив та відсутність будь-яких перешкод у межах 2м від вихідних отворів модуля. Вибираючи місце встановлення внутрішнього модуля, варто уникати можливості потрапляння потоку вихідного повітря на місця відпочинку та роботи.
  7. Звичайна система кондиціювання може видалити до двох літрів води з повітря за 1 годину роботи, тому необхідно заздалегідь обговорити з майстрами тонкощі укладання дренажної системи: відведення проводитиметься за межі будівлі або через каналізацію; необхідність встановлення системи підігріву для запобігання замерзанню води в холодні періоди.
  8. Кондиціонери віконного типу не можна закривати жалюзі та шторами із щільного матеріалу, оскільки це спричинить зниження його продуктивності. При виборі типу кондиціонера врахуйте, що в офісах та квартирах, обладнаних склопакетами або вікнами із ПВХ, монтаж віконних систем обійдеться дорого, а саме обладнання не зможе працювати на витяжку.
  9. При виборі кондиціонерів мобільного типу зверніть увагу на обсяг резервуару для конденсату. Якщо обсяг буде незначний, вам доведеться часто зливати рідину, а моноблок системи буде відключатися, якщо резервуар повністю заповниться.

Встановлення кондиціонера – це комфортний мікроклімат піднімає якість життя людини на новий рівень. Саме тому варто уважно підійти до вибору кондиціонера, підібравши оптимальну потужність та тип для вашого приміщення.

Поради при встановленні кондиціонера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *