Кліматична техніка

Корисні поради щодо встановлення кондиціонерів

Поради під час встановлення кондиціонера

 1. Якщо у вас у квартирі йде ремонт, то провести установку кондиціонера слід провести до того моменту, коли відбуватимуться оздоблювальні роботи. У цьому випадку всі комунікації легко ховаються в стіну, до того ж установка кондиціонерів у приміщенні на стадії ремонту буде в 1,5 рази дешевша, ніж у приміщенні з обробкою.
 2. Якщо ви збираєтеся проводити монтаж системи кондиціювання повітря під час ремонту, зробіть це до початку оздоблювальних робіт. Ви зможете укласти всю необхідну комунікацію та проводку у стіну, а вже потім завершити обробку, не зіпсувавши плоди своєї роботи. Крім того, монтаж кліматичного обладнання в приміщеннях, де в цей час проводиться ремонт, обійдеться приблизно в 1,5 рази дешевше.
 3. Вибираючи спліт-систему, зверніть увагу на потужність обладнання. Важливо врахувати всі тепловиділяючі прилади в кімнаті при розрахунку оптимальної потужності. Встановлення потужнішого кондиціонера дозволить вам залишатися впевненим у тривалому терміні служби пристрою та у його можливостях підтримання комфортного мікроклімату та температурного режиму у приміщенні.
 4. Кондиціонери інверторного типу економніші, при цьому вони м’якше регулюють температурний режим у квартирі. У режимі обігріву в холодну пору року, споживаючи 1 кВт електричної енергії, ці системи подають до кімнати близько 4 кВт тепла.
 5. Перед покупкою кондиціонера обдумайте місце встановлення зовнішнього модуля системи. Найбільш оптимальний варіант балкон або віконний отвір. Це значно спростить очищення та доступ до блоку при технічному обслуговуванні, ніж якщо його встановити на глухій стіні багатоповерхової будівлі. Тим більше, що при другому варіанті монтаж обійдеться вам у велику суму.
 6. Внутрішньому модулю важливо забезпечити нормальний повітряний приплив та відсутність будь-яких перешкод у межах 2м від вихідних отворів модуля. Вибираючи місце встановлення внутрішнього модуля, варто уникати можливості попадання потоку вихідного повітря на місця відпочинку та роботи.
 7. Обычная система кондиционирования может удалить до двух литров воды из воздуха за 1 час работы, поэтому необходимо заранее обсудить с мастерами тонкости укладки дренажной системы: отвод будет производиться за пределы здания или через канализацию; необходимость установки системы подогрева для предотвращения замерзания воды в холодные периоды.
 8. Кондиционеры оконного типа нельзя закрывать жалюзи и шторами из плотного материала, так как это послужит причиной снижения его производительности. При выборе типа кондиционера учтите, что в офисах и квартирах, оборудованных стеклопакетами или окнами из ПВХ, монтаж оконных систем обойдется дорого, а само оборудование не сможет работать на вытяжку.
 9. При виборі кондиціонерів мобільного типу зверніть увагу на обсяг резервуару для конденсату. Якщо обсяг буде незначний, вам доведеться часто зливати рідину, а моноблок системи буде відключатися, якщо резервуар повністю заповниться.
 10. Установка кондиціонера поради – це комфортний мікроклімат піднімає якість життя на новий рівень. Саме тому варто уважно підійти до вибору кондиціонера, підібравши оптимальну потужність та тип для вашого приміщення.
 11. Поради при установці кондиціонера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *