Підлога та двері

Миття та очищення терасної дошки

чистка террасной доски

Як очистити композитну терасну дошку?

Щоб зберегти красу вашого настилу, досить небагато догляду та чищення. Всі зовнішні будівельні матеріали вимагають очищення і палубна терасна дошка ДПК нічим не відрізняється від них. Для композитних продуктів раннього покоління ми рекомендуємо раз на півроку проводити очищення за допомогою засобу очищення композитних настилів. Якщо ваш настил відноситься до високопродуктивної лінійки продукції, то для його очищення достатньо мила та води або акуратного миття під тиском. Дізнайтесь, разом з stroitelstvo24.kiev.ua як чистити і доглядати композитний настил, прочитавши інформацію, що відноситься до вашого продукту настилу, і приготуйтеся насолоджуватися життям на свіжому повітрі при мінімальному догляду.

БРУД

Потерпілу ділянку слід оббризкати зі шланга, щоб видалити сміття. Використовуйте теплу мильну воду та щітку з м’якою щетиною для видалення бруду та сміття з малюнка тиснення.

ВИКОРИСТАННЯ МИЙКИ ПІД ТИСКОМ (ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ОЧИЩЕННЯ)

Для видалення бруду можна використовувати мийку високого тиску з тиском не більше 3100 psi, оснащену кріпленням/регулюванням вентилятора та дозатором мила. Розпиліть на палубу мило, акуратно почистіть кожну дошку палуби щіткою з м’якою щетиною. Розпиліть/ополосніть кожну окрему палубну дошку, використовуючи віяловий наконечник не ближче 8 дюймів (203 мм) від поверхні настилу. Якщо брудна вода, що утворилася внаслідок очищення, залишиться висихати, на поверхні настилу залишиться плівка.

ДПК дошка в кафе

ЖОРСТКА ВОДА

Жорстка вода – це вода з великою кількістю мінеральних відкладень, таких як вапно, кремнезем та кальцій. Коли вода висихає, відкладення залишаються, залишаючи непривабливі плями на поверхнях. Це не дефект композитної дошки, а проблема самої води. Як правило, ці відкладення на поверхнях підлоги можна очистити білим оцтом. При цьому потрібне ополіскування, тому необхідно стежити за тим, щоб не використовувати для цього жорстку воду. Якщо жорстка вода все ж таки використовується, протріть поверхні ганчіркою або висушіть їх за допомогою повітродувки. У деяких випадках для очищення плям від жорсткої води також можна використовувати засіб для освітлення настилу.

ДРІБНИКИ

Більшість кольорових крейд є перманентними і можуть знебарвити поверхню.

ДУБІЛЬНІ РЕЧОВИНИ З-ЗА СМІТУ

Видалить сміття з палуби за допомогою шланга або віника. Коли поверхня палуби висохне, нанесіть на неї освітлювач палуби відповідно до вказівок виробника. Освітлювачі палуб містять щавлеву кислоту, яка також видаляє дубильні речовини.

ЛІД І СНІГ

Для збирання снігу з палуби можна використовувати пластикову лопату. Використовуйте хлористий кальцій або кам’яну сіль, щоб розтопити сніг та лід із поверхні палуби.
дошка

ОЛІЯ, ЖИР І ЇЖА

Всі розлиті продукти повинні бути видалені якнайшвидше. Поверхню необхідно очистити протягом 7 днів, щоб зберегти гарантію на плями. Для видалення використовуйте шланг та теплу мильну воду та щітку з м’якою щетиною для видалення плям з малюнку тиснення.

ПЛІСЕНЬ І ГРИБОК

Якщо на поверхні палуби залишаються такі забруднення, як пилок та бруд, цвіль може харчуватися біоплівкою. Для видалення джерела їжі та цвілі рекомендується використовувати шланг та теплу мильну воду з м’якою щіткою із щетини.

ДОГЛЯД ЗА ПЕРИЛАМИ

Ніколи не використовуйте ацетон або інші розчинники для перил з палубної дошки, щоб зберегти красу поверхні. Для усунення проблем із передачею кольору (від кріплення розпірки балясини) використовуйте спеціальні засоби для усунення невеликих подряпин, слідів або потертостей на поверхні.
дошка біля води

СТАТИЧНА ЕЛЕКТРИКА

Хоча це трапляється нечасто, статична електрика може виникати на поверхнях для ходьби в сухому кліматі або в місцях, де дме сухий вітер і частинки пилу потрапляють на поверхні настилу. Статична електрика може накопичуватися на людях, що проходять по будь-якій композитній поверхні настилу, а потім викликати невеликий статичний удар, якщо вони торкнуться заземленої металевої поверхні, такої як поручні, двері та інше.