Підлога та двері

Самовирівнювальний бетон

Що таке самовирівнювальний бетон?

Самовірівнювальний бетон – це суміш цементу та наповнювача, яка використовується як фінішний шар для згладжування або вирівнювання поверхні приміщення.

Перш ніж дізнатися, чим є цей продукт, званий самовирівнювальним бетоном, важливо зрозуміти визначення бетону. Ця суміш визначається як будівельний матеріал, виготовлений з цементу або вапна, води та піску, який твердне при правильній температурі висихання.

У будівельній області його також називають бетоном або рівним покриттям підлоги, і на додаток до комбінації вже згаданих елементів у цей матеріал зазвичай додають добавки, що змінюють його первинну форму.

Що таке суміші, що самовирівнюються

На відміну від бетону, бетонна суміш, що самовирівнюється, вкрай тонкошарова. Тонкостінність дозволяє легко розтікатися після нанесення розчину на поверхню. Таким чином, самовирівнюючий бетон на 99,8% заповнює всі нерівності.

Товщина

Товщина самовирівнюючої підлоги може варіюватися до 1 мм. За допомогою наповнювача можна збільшувати товщину до 4-6 мм.

як роблять підлогу, що самовирівнюється< /p>

За допомогою цього продукту бетонна поверхня може бути ефективно перебудована або вирівняна без використання дорогих або складних стяжок та обладнання.

Використовуючи бетон, що самовирівнюється, ви значно збільшуєте термін служби покриття і знижуєте ризик появи механічних і візуальних пошкоджень.

Як заливати суміші, що самовирівнюються?

Використовувати суміші, що самовирівнюються, потрібно строго за інструкцією виробника.

Перед заливкою бетонного виробу, що самовирівнюється, користувач повинен ретельно очистити підлогу і видалити весь пухкий бетон і сміття. Будь-які отвори або тріщини в поверхні слід закластиепоксидною смолою для бетону або засобом для ямкового ремонту.

самовірівнювальна суміш

По периметру простору, де відбуваються роботи, слід побудувати вузол для контролю рівня вологості. Деякі проекти можуть також вимагати значної підготовки підлоги або іншої будь-якої поверхні, перед нанесенням суміші.

Зрештою, бетон можна змішувати та заливати на підлогу відповідно до інструкцій виробника.

При правильному встановленні матеріал не поступається за міцністю звичайному бетону і прослужить довгі роки при мінімальному догляді. Нарешті, продукт можна використовувати в поєднанні з фарбами для грунтовки або морилками, щоб старі бетонні підлоги виглядали як нові.

Як можна вирівняти бетонну підлогу?

Бетон використовується в різних будівельних проектах, оскільки він має багато переваг, таких як:

  • Довговічність
  • Стійкість
  • Антисейсмічний захист
  • Теплоізоляція
  • Легкодоступність на ринку

Ці та інші властивості зазвичай затребувані у цьому виді робіт найбільше.

Завдяки цим та іншим перевагам виробляються різні види бетону. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся набагато більше про цей матеріал і центральну тему, якою є автономний бетон, про кожну його характеристику, про те, чому він принесе користь у роботі і яке застосування йому можна знайти.

Читайте також: Як зберегти декоративну підлогу новою

Характеристики бетону, що самовирівнюється

Він складається з цементу або ангідриту та дрібнозернистого піску. Його особливі характеристики обумовлені використанням добавок, які надають йому великої плинності, що забезпечує більш гладке та рівне покриття.

Самовірівнювальний бетон характеризується тим, що він складається з цементу, мінерального порошку, дрібного заповнювача, великого заповнювача та розширювача, добавок, водного складу, з яких відсоток за вагою цементу становить від 15% до 18% .

За вагою мінеральний порошок становить від 8% до 11%, за вагою дрібний заповнювач становить від 35% до 38%, за вагою великий заповнювач складає від 27% до 30% strong>, за вагою розширюючий агент становить 2%, вага суміші становить 0,33% -0,37%, а ваговий відсоток води становить 7% -7,5% .

Іншими характеристиками самовирівнюючого бетону є висока адгезія і висока здатність, що вирівнює, завдяки плинності. Існує ряд потенційних обмежень для бетонних виробів, що самовирівнюються.

Для зниження ризику виникнення проблем, пов’язаних з вологістю, продукти, що самовирівнюються, не слід наносити на дерев’яні підлоги всередині приміщень. Натомість їх слід використовувати лише у поєднанні із зовнішніми засобами або засобами контролю вологості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *