Поради

Монтаж і встановлення європарканів

евро забор

Як зробити монтаж європаркану своїми руками?

Встановлення європаркану – це не найскладніше будівельне завдання, але воно вимагає ретельного планування і виконання. Основою для більшості парканів є стовпи, які мають бути надійно закріплені в землі. У цій статті ми розглянемо, як провести монтаж європаркану своїми руками.

Підготовка матеріалів

еврозабор

Для монтажу знадобляться такі матеріали:

  1. Бетонні стовпи відповідного розміру. Для стандартного паркану висотою 2000 мм знадобляться стовпи висотою не менше 2800 мм.
  2. Бетон. Це може бути готовий бетон або суміш, приготована самостійно.
  3. Гравій. Використовується для створення дренажної подушки. вимірювальні інструменти.
  4. Рулетка і рівень. Ручні інструменти.
  5. Молоток, 2 лопати – совкова для завантаження бетону, штикова для викопування ям.
  6. Шнур. Знадобиться для вирівнювання стовпів паркану.
  7. Ручний візок і відра для транспортування бетону.

Якщо планується виготовляти бетон самостійно, знадобиться бетономішалка, пісок, цемент, щебінь, вода.

Розмітка ділянки

Розмітка ділянки відіграє ключову роль у процесі створення паркану. Почнемо з першого кроку – ретельної розмітки. Цей етап вимагає уважності та точності. Скористайтеся рулеткою і молотком для визначення точних місць розташування майбутніх стовпів паркану. За допомогою цих інструментів відзначте на землі стратегічно важливі точки, де будуть встановлені стовпи. Важливо врахувати, що відстань між стовпами має відповідати ширині обраної плити європаркану, і в нашому випадку вона становить 2000 мм. Цей уважний і точний процес розмітки забезпечить правильне розташування елементів паркану на ділянці.

Копання ям

Після того як ви вирішите, де будуть встановлені стовпи, необхідно приступити до копання ям. Скористайтеся лопатою для вириття ям потрібної глибини. Якщо ви встановлюєте стовпи для європаркану висотою 2800 мм, рекомендується, щоб глибина кожної ями становила не менше 800 мм. Для забезпечення стабільності стовпів у ґрунті діаметр ями слід вибирати втричі більшим за ширину стовпа. Це дозволить забезпечити надійну фіксацію і довговічність парканної конструкції. Уважно стежте за розмірами ям, щоб забезпечити міцну і стійку основу для стовпів європаркану.

Встановлення стовпів

Після того, як ви викопали ями, необхідно встановити стовпи. Починайте установку з крайніх стовпів. Помістіть стовп у центр ями і за допомогою рівня переконайтеся, що він перебуває у вертикальному положенні. Потім засипте яму гравієм, щоб забезпечити дренаж. Потім залийте яму бетоном. Бетон має заповнити яму до країв. Бажано збризнути бетон водою, так він стане міцнішим.

Щоб європаркан після встановлення нагадував рівну лінію, необхідно встановити стовпи в правильне положення. Для цього між крайніми стовпами натягуються два шнури, які прикріплюються до верхньої і нижньої частини стовпчиків. Середні стовпи встановлюють так, щоб вони торкалися протягнутого шнура, вертикальне положення також визначають за допомогою рівня. Далі для кожного стовпа повторюють крок за кроком всі маніпуляції, що і для крайніх стовпчиків (встановлюємо дренаж, заливаємо бетон).

Завершення роботи

Після того, як бетон застигне, можна приступати до встановлення плит європаркану. Не забудьте дати бетону повністю висохнути, перш ніж приступати до роботи. Дотримуючись цих інструкцій, ви зможете самостійно провести монтаж європаркану. Якщо вам складно впоратися з установкою самостійно, рекомендуємо звернутися до виробника якісних європарканів zabor.in.ua, який також надає послуги доставки і монтажу за доступною ціною.

 

Читайте таккож: Двері в гараж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *