Підлога та двері

Що таке епоксидний грунт?

Захист підлоги та стін від зовнішніх пошкоджень – це те, що потрібно кожному господареві. Довговічне рішення для таких пошкоджень називається “епоксидна ґрунтовка”. Це підходяща основа для верхніх покриттів, що забезпечує вишукане оздоблення приміщення.

За своєю властивістю це герметик, який захищає ґрунтовку до того, як стіни будуть готові до фарбування. Вона також діє як сполучний компонент між бетоном та верхнім шаром фарби. Епоксидна ґрунтовка захищає стіни від екстремальних погодних умов. Зношування фарби і блиск стають скрутними, оскільки вона містить фосфат цинку – чим більше товщина шару, тим краще ваші стіни і підлоги всередині і зовні будуть захищені від усього і вся.

Відмінності між ґрунтовкою та епоксидною ґрунтовкою:

епоксидне просочення для бетонної підлоги
Епоксидне просочення для бетонної підлоги
  1. Грунтовка робить бетон готовим до наступного етапу. У той час як епоксидна ґрунтовка – це герметик, який пов’язує бетон із фарбою.
  2. Грунтовка найчастіше має білий або нейтральний колір. Однак епоксидна фарба грунтовки випускається в різних відтінках, що повною мірою відповідає фактору відтінку.
  3. Грунтовка піддається шліфуванню. Однак епоксидна ґрунтовка не піддається шліфуванню.
  4. Грунтовка приховує подряпини та величезні хвилі. У той час як епоксидна ґрунтовка – це непористий матеріал, який захищає базовий ґрунт від фарби.
  5. Грунтовка сама по собі не може збільшити термін служби фарби. Однак епоксидна ґрунтовка збільшує термін служби фарби лише одним шаром.

Для чого потрібна епоксидна ґрунтовка для підлоги?

Епоксидна ґрунтовка – це затребуване комерційне та промислове покриття для підлоги. Воно наноситься безпосередньо на бетон, щоб важкі матеріали не пошкодили поверхню, і вона залишалася міцною протягом тривалого часу. Епоксидне покриття підлоги забезпечує безпеку складів, водоочисних споруд, торгових центрів, морських споруд, театрів. , для співробітників, інвентарю та обладнання.

Як підготувати поверхню до нанесення епоксидної ґрунтовки?

грунтування на основі епоксидної смоли
Грунтовка на основі епоксидної смоли
  • використовуйте чистий віник для видалення частинок пилу з поверхні, що фарбується;
  • використовуйте скипидар, щоб ретельно очистити поверхню і дати їй висохнути;
  • використовуйте наждачний папір, щоб відшліфувати поверхню піском;
  • використовуйте електроінструменти, щоб позбутися пухкої іржі;
  • знову протріть скипидаром для отримання більш гладкої поверхні;

Скільки сохне епоксидна ґрунтовка?

Після нанесення складу ґрунту на поверхню підлоги в один шар, рекомендується витримати не менше 6 годин при вологості повітря не більше 40%. Найкраще проводити ґрунтувальні роботи в кінець робочого дня і залишати висихати на ніч. На наступний день нанесіть ще один шар епоксидної ґрунтовки та зачекайте, поки вона висохне мінім 4 години при повітря не більше 40%. Другий слів зазвичай сохне швидше першого.

Для надання блиску та гладкості нанесіть на поверхню поліуретановий лак. Він покращить зовнішній вигляд і додасть вашої витонченості за вірністю.

Чим розбавляти епоксидну ґрунтовку?

Якщо необхідна розбавка епоксидної ґрунтовки, можна використовувати розчинник серії Р 650.
Співвідношення з розчинником трохи більше 1:4.

Висновок

Епоксидна грунтовка бере на себе зобов’язання надати вам найкращі рішення для того, щоб ваші стіни, підлоги та двері залишалися безпечними та чистими довгий час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *