Оздоблення

5 найкращих матеріалів, які можуть замінити дерево

заміна дереву

У світі наразі спостерігається загрозлива швидкість вирубування лісів. Головна причина – це зростання попиту на деревину, будь то будівельні матеріали або сировина для виробництва меблів. Отже, зростаючий попит на деревину створює дефіцит пропозиції деревини та виробів із неї. Крім того, оскільки люди стали більш екологічно свідомими, виникла безпрецедентна потреба в пошуку альтернатив деревині для приміщень. . Далі розглянемо матеріали, які можуть замінити деревину.

Нижче наведено п’ять основних матеріалів, які незабаром можуть повністю замінити деревину.

1.Деревний композит

Дерев’яні композити – це широкий спектр продуктів, що складаються з дерев’яних елементів, скріплених між собою сполучною речовиною. Останнім часом у цій галузі спостерігається сплеск популярності, оскільки зростає попит на альтернативні дерев’яні матеріали. Однією з основних причин цього є те, що дерев’яні композити виготовляються з невеликих дерев та деревних відходів, що знижує необхідність вирубування старих дерев.
деревний композит
Композитні вироби з деревини використовуються у різних галузях, включаючи житлове та комерційне будівництво. Вони зазвичай використовуються для заміни сталі в балках чи ламінаті, що використовуються в будівельних проектах. Однак композити популярні як підлогове покриття для відкритих майданчиків, а також як огорожі, поручні, лави та дверні коробки.

Раніше ми писали про те проводити Мийку та чистку терасної дошки.

Основна перевага використання деревних композитів полягає в тому, що вони можуть бути розроблені з урахуванням конкретних вимог до продуктивності, починаючи від товщини, сорту, розміру, довговічності та закінчуючи міцністю. Це робить дерев’яні композити ідеальними для величезної кількості застосувань.

2.Бамбук

Багато людей, які шукають альтернативу деревині, спочатку розглядають бамбук як прийнятний варіант. Бамбук набагато швидше збирається, набагато стійкіший і легше піддається формуванню. Хоча технічно бамбук вважається травою, насправді він може бути таким же міцним, як деякі породи дерева, що повільно ростуть. Він став модним матеріалом для покриття для підлоги і традиційно використовується у виробництві меблів та інших будівельних матеріалів. Навіть покрівельні підрядники розглядають можливість використання матеріалів із бамбука.
бамбук
Бамбук зазвичай заготовляється терміном від одного до п’яти років як м’яка деревина і від 10 до 15 років як тверда деревина. Також можливе збирання врожаю кожні два роки.

В останні роки бамбук поступово стає перспективною альтернативою традиційній сировині як екологічно чистий та стійкий будівельний матеріал. У минулому бамбук асоціювався зі сходами та будівельними лісами. Однак останні кілька років виробники почали розглядати й інші варіанти використання цієї рослини.

3.Конопля

У зв’язку зі зростанням занепокоєння щодо знеліснення у всьому світі експерти та захисники природи шукають інші шляхи порятунку наших лісів. І, як виявилося, коноплі – одне з найперспективніших рішень. Це буде непросто, але ухвалення законодавства може дозволити вирощувати коноплі у багатьох країнах. Вона просто нежиттєздатна, бо незаконна.
Метериал з конопель
Конопля – це швидкозростаюча рослина, яка історично вважається промисловою рослиною, яка використовується в таких комерційних виробах, як папір, текстиль, одяг, біопаливо та корм для тварин.

Коноплі – це чудова альтернатива дереву, тому що з неї можна робити міцніші композитні матеріали для будівництва. Вона також може бути альтернативним матеріалом для деревної тріски або навіть низькоякісних пиломатеріалів.

4.Дерев’яний пластик

Пластикові пиломатеріали – це різновид пластику, виготовлений з первинного або переробленого пластику. Зазвичай його застосовують для підлоги на відкритому повітрі, але він також використовується для обробки і формування, а також для виготовлення садових меблів.
дпк
Деревно-пластиковий матеріал стійкий до розколювання та розтріскування при правильному укладанні. Він може бути виготовлений з імітацією.й або без імітації текстури.

Багато виробників пластикових пиломатеріалів стверджують, що вони більш екологічні, ніж інші замінники деревини. Він вимагає менше догляду, ніж дерев’яні композити, а також стійкий до гниття. Що важливіше, пластикові пиломатеріали на 100% придатні для вторинної переробки.

З точки зору міцності на стиск, пластикові пиломатеріали мають рівну, а іноді навіть більшу міцність на стиск, ніж деревина, і можуть використовуватися в несучих конструкціях, які вимагають інших міркувань, ніж дерево.

5.Коробка або кірка

Люди все більше замислюються про те, як їхні дії вплинуть на навколишнє середовище, та пробка – популярний спосіб уникнути вирубування дерев. Вона не така популярна, як бамбук, але інтерес до неї неухильно зростає.
кірка
Корок набагато екологічніший, ніж звичайна деревина, тому що її збирають, не пошкоджуючи дерево. Корковий дуб може відростити свою зовнішню кору за пару років, і дерево живе 100-200 років.

Традиційно використовується для виготовлення дощок оголошень, цей матеріал тепер виготовляється для виготовлення меблів та підлог. Його також можна використовувати як підкладку під кераміку або дерево.

Для компаній важливо розглянути можливість використання альтернативних матеріалів для заміни традиційних, таких як дерево та картон. Вони чудово замінюють собою різні інші матеріали, такі як покриття для підлоги, меблі та предмети декору.

Читайте також: Клей для гіпсокартону

Плюси використання альтернативних будівельних матеріалів

Плюси використання цих альтернативних будівельних матеріалів у тому, що вони можуть служити довше, ніж дерево, і в деяких випадках вони екологічніші, оскільки не вимагають застосування хімічних речовин у процесі виробництва, як дерево, що може призвести до забруднення навколишнього середовища.

Мінус використання

Є кілька мінусів використання цих альтернативних будівельних матеріалів. Наприклад, вони можуть бути дорожчими, ніж пиломатеріали, залежно від місця проживання. Це пов’язано з тим, що вартість доставки продукції до вашого регіону може бути високою.

Ще варіанти?

Інші можливі матеріали, які можуть замінити дерево, включають сою, картон, горіхову шкаралупу та солому. Вони можуть бути використані як альтернатива пиломатеріалам або в інших цілях, наприклад, як покриття для підлоги, декоративних елементів і меблів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *