Оздоблення

Палітра мікроцементу ARTCEM: які варіанти пропонує ТМ Solast

палитра микроцемента

Сьогодні втілити в реальність будь-які ідеї та задуми досить легко, просто внаслідок застосування запропонованої палітри відтінків кольорів від українського виробника мікроцементу. На вибір представлено понад 40 базових кольорів, кожен з яких призначений для певного стилю інтер’єру, екстер’єру.

Крім базової лінійки, окремо запропоновані оригінальні металізовані барвники, здатні допомогти досягти унікального ефекту. Останній варіант особливо популярний для таких стилів, як лофт, hi-tech, еко стиль.

Як обрати ідеальний відтінок?

палитра микроцемента

Важливою перевагою мікроцементу є можливість отримати абсолютно будь-який відтінок кольору, наближений до актуальної діаграми. Запропонована палітра кольорів мікроцементу допоможе створити оригінальний простір, дотримуючись концепції індивідуального стилю.

Завдяки використанню всіх можливостей декоративних систем ARTCEM, вдасться створити такі типи поверхонь:

  • глянсова з ефектним та приємним блиском;
  • матова, яка передає реалістичний зовнішній вигляд будь-якого з обраних відтінків;
  • грубі бетонні основи, характерні для суворого стилю.

Додатково запропоновані унікальні ефекти, на кшталт, окислених варіантів, «водяних плям» та інше. Щоб не помилитися з майбутнім ефектом і відтінком кольору, важливо спочатку зрозуміти: який стиль інтер’єру буде обрано? Відштовхуючись від принципів такого стилю, вдасться підібрати відповідний барвник.

Відтінки мікроцементу в стилі лофт

Мінімалізм вже протягом тривалого часу не виходить з моди, а тому інтер’єри в стилі лофт мають особливий попит серед власників квартир, приватних будинків, заміських котеджів, офісів та інше. Використовуючи мікроцемент у процесі проведення ремонтних робіт, можна ознайомитись із каталогом представлених відтінків, які допоможуть втілити в реальність основні ідеї даного дизайну.

Незважаючи на те, що в стилі лофт переважають різні відтінки сірого, сьогодні допустимі й деякі модифікації. З цієї причини вдасться вибрати мікроцемент і розглянути різні відтінки:

  • Кольорові відтінки – тут зібрані як пастельні варіанти, так і яскравіші відтінки.
  • Класичні сірі – виробник декоративних матеріалів підготував широкий асортимент, у якому доступні всі відтінки сірого (починаючи зі світло-сірого та закінчуючи графітовим, чорним).
  • Металізовані – ця палітра вважається однією з найцікавіших та незвичних. Тут зібрані всілякі відтінки з ефектом металік.

При здійсненні вибору варто враховувати призначення даного мікроцементу: для чого в майбутньому будуть використовуватися поверхні, оброблені мікроцементом? Наприклад, для зонування просторих приміщень, для розставляння акцентів, для створення декоративних елементів та інше.

Таким чином, споживачі отримують безліч варіантів для реалізації різноманітних ідей. Вдасться ефектно поєднувати кілька відтінків між собою, використовуючи принципи та тематики з кількох стилів інтер’єру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *