Поради

Застосування озону у побуті

Основне застосування озону в побуті — дезінфекція та знезараження на молекулярному рівні:

 • Продукти;
 • Вода;
 • Водух;
 • Побутові меблі;
 • Домашні предмети;
 • Усунення запахів

По суті сам озон є природотворчою захисною перешкодою для нашої землі та всього живого загалом. Унікальність озера полягає в тому, що він захищає від руйнівних ультрафіолетових променів (УФ) та радіації з космосу.

Все життя на планеті Земля, як ми її знаємо, тепер стало можливим тільки за допомогою озонового шару, який у свою чергу утворює додатковий кисень і створює придатний склад повітря для комфортного життя на всій Землі.

1. Озон дезінфікує воду

Озонування води дозволяє очищати воду, вбиваючи бактерії та віруси, без додавання будь-яких хімічних речовин. Озонування води не змінює pH води.

Пиття озонованої води покращує здоров’я, зменшує запалення, бореться з раком, виводить токсини з організму, покращує травлення та багато іншого.

дезінфекція води

Щоденне вживання озонованої води – це джерело здоров’я та благополуччя, яке очищатиме ваш організм, допомагаючи тим самим створювати захисні сили організму та боротися з хворобами.

2. Обробка овочів

Озон видаляє віруси та бактерії зі свіжих фруктів та овочів. Використання озонованої води для миття свіжих фруктів та овочів може призвести до скорочення більш ніж на 99,99% таких мікроорганізмів, що передаються з їжею, як сальмонела, кишкова паличка, кампілобактер та багато інших.

обробка овочів

Озон може використовуватися не тільки для видалення бактерій та вірусів, але й для видалення залишків пестицидів із фруктів та овочів, роблячи їх здоровішими.

Окрім видалення мікроорганізмів, озон покращує зберігання та консервацію.

3. Обробка взуття

Чи можна позбутися стійкого запаху?

Так!

Озон видаляє всі види запахів, він може видаляти запахи каррі, смердючі запахи, запахи диму і навіть може використовуватися для видалення плісняви та грибка. Бактерії є причиною неприємних запахів взуття, які ви можете відчути у себе вдома.

озон у контейнері для взуття

Побутовий генератор озону видаляє запах взуття, знищуючи молекули, бактерії та суперечки, які викликають неприємні запахи.

4. Як усунути неприємний запах у побутових приладах?

Озон також усуває добре бореться з поганими запахами в домашніх приладах:

 • холодильники та холодильні установки;
 • пральних машин будь-якого типу;
 • та інша побутова побутова техніка.

озонація води для приладу

Випускний повітропровід озонатора (можна без насадки) направляється у ваш побутовий прилад, і залишилося тільки включають озонатор на 10-15 хвилин, залежно від площі приладу, для повного усунення неприємного запаху.

Всю процедуру обов’язково потрібно проводити у максимально захищеному середовищі. Можна використовувати як вбудовані дверцята приладів, так і обтягувати плівкою або іншим не пропускним матеріалом, для більшої герметизації.

5. Обробка постільної білизни?

Доцільно обробляти озоном нижню та постільну білизну. Ступінь дезінфекції така, що білизну не потрібно прасувати.

 1. Речі необхідно укласти поліетиленову ємність, куди помістити повітропровід від озонатора (можна без насадки).
 2. Не перетискаючи повітропроводу від озонатора, можна проводити дезінфекцію. Достатньо 10-15 хв.

Стерилізація дитячого приладдя

Озонування води дозволяє очищати воду, вбиваючи бактерії та віруси, без додавання будь-яких хімічних речовин.

Використання озонованої води для стерилізації такого приладдя, як дитячі пляшечки, пустушки, пляшечки тощо стає більш ефективним, практичним і безпечним процесом.

стерилізація дитячого приладдя

Промивання та дезінфекція (стерилізація) ран або інфікованих ділянок також є однією з переваг використання озонованої води. Озонована вода зменшує запалення та безпечно дезінфікує.

Особливою популярністю користується обробки дитячої білизни чи пелюшок, т.к. виключає необхідність прасування та надає максимального захисту немовляті.

6. Чищення зубів

Окрім уірусів та бактерій, що утворюються при чищенні зубів, зазвичай зубні щітки накопичують віруси та бактерії, що є у повітрі ванної кімнати.

озонація зубної щітки

Промивання зубних щіток озонованою водою знищує ці віруси та бактерії, гарантуючи їхню повну дезінфекцію. Ополіскування рота озонованою водою сприяє здоров’ю зубів та ясен, гарантуючи повну дезінфекцію без використання хімічних речовин для підтримки здоров’я ротової порожнини.

7. Очищення повітря вашого приміщення

Хоча не рекомендується дихати газом озону у високих концентраціях і протягом тривалого часу, озон гарантує безпечне та 100% природне очищення повітря за умови дотримання рекомендацій.

озонація o3

Озон знищує віруси та бактерії, присутні в повітрі, відповідальні за передачу хвороб та неприємних запахів, тим самим роблячи повітря більш здоровим і вільним від таких поширених бактерій та вірусів, не вдаючись до хімікатів, а побутовий озонатор стане ідеальним рішенням для вашого будинку. .

7. Усунення запахів куріння

Чи ефективне застосування озонування повітря для усунення запахів прокурених приміщень?

Так, ефективно.

Сморід від цигарок залишається ще довгий час після зникнення диму, оскільки він проникає в тканини, фарбу на водній основі та інші матеріали.

Озонова обробка – один із найкращих засобів для видалення запаху, спричиненого пошкодженням від диму.
Побутова система озонування видаляє запахи шляхом хімічної зміни структури молекул диму, що створює запах. Додатковий атом кисню зв’язується з іншими молекулами, створюючи нову молекулу, що не має запаху, у процесі, званому окисленням. Як газ, озон може бути очищений скрізь, де доступ повітря.

Для кращого ефекту обробку слід провести кілька разів.

8.Очищення води в басейні озоном

озонація басейну

Озонування басейну передбачає очищення циркуляційної води. При цьому озон виконує функцію і окислювача, та виконує дезінфекцію води у басейні. В результаті введення його з флокулянтом відбувається видалення колоїдних і зважених речовин. Крім цього, виконується економне витрачання реагентів.

Висновок

Поради 24/7 перерахували тільки основні застосування в домашніх умовах. Це далеко не найповніший список всіх можливих варіацій корисності озону в домашніх умовах. Далі буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *