Дизайн інтер'єру

Облаштування холодного горища

У вас є власний заміський будинок? Сім’я росте, і згодом ви розумієте, що ще одна житлова кімната не буде зайвою? Вирішення цього питання знаходиться прямо під дахом вашого будинку, а точніше на горищі. Будівництво 24 зібрали короткі матеріали з облаштування горища або мансардного поверху. На що звернути увагу і як облаштувати горище, які нюанси при цьому треба врахувати.

Призначення горища

Перш ніж тікати і починати звільняти приміщення від старих речей та непотрібного мотлоху, варто визначитися з призначенням нової кімнати. Тут може виникнути безліч варіантів від домашнього кінотеатру до ванної або бані горища так і поцінної дитячої кімнати. Виходячи з того, з якою метою будуть використовуватися додаткові квадратні метри, слід планувати всі роботи з облаштування горища.

Підготовчі роботи

У більшості випадків горища приватних будинків це покинуті приміщення, які використовуються для складування старих речей. Тому на першому етапі перепланувальних робіт слід переконатися у надійності конструкції підпокрівельного простору. А у разі потреби зміцнити всі складові даху:

  • крокви;
  • балки;
  • інші елементи.

Облаштування горища дерев’яного будинку потребує ретельної підготовки. Крім цього потрібно утеплити необхідну площу приватного будинку, виконавши теплоізоляцію даху, як з внутрішнього, так і зовнішнього боку. Якщо в проекті вашого будинку спочатку не було горищних сходів, то їх необхідно спроектувати та встановити. При цьому її балясини та перила можуть зіграти не останню роль в оформленні нового приміщення.

облаштування холодного горища

Дизайн інтер’єру горища

Для природного освітлення горища необхідно встановити мансардні вікна, які також виступлять як супутній елемент у дизайні інтер’єру. На думку фахівців, площа вікон має бути не меншою, ніж 1\10 від загальної площі підпокрівельного простору. Вночі світло на горищі забезпечать стельові точкові світильники, настінні бра, настільні або підлогові лампи.

Кольорова палітра інтер’єру в мансардному приміщенні, покликана візуально розширити простір. Тому в обробці варто використовувати світлі пастельні тони. Як декор можуть виступити балки перекриття, які необхідно обробити лаком. Меблі для мансарди найкраще замовити за індивідуальними розмірами кімнати. Таким чином вона гармонійно впишеться в інтер’єр.

Коли Ви проведете облаштування горища на дачі фото якого показуватимете рідними та блискучими. Коли дизайн інтер’єру заздалегідь та грамотно продуманий, то це вже половина ремонту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *