Дизайн інтер'єру

7 ідей інтер’єру для підтримки мотивації

Редакція stroitelstvo24 може з упевненістю стверджувати, що останнім часом люди переживають набагато більше стресів і депресій, пов’язаних з монотонною обстановкою, що не змінюється. .

Багато хто з нас уже деякий час дивиться на одні й ті самі чотири стіни, тому мотивація може опинитися в дефіциті. Тому ось кілька простих ідей для інтер’єру, які допоможуть підняти настрій та зберегти натхнення.

1. Помістіть у рамку цитату, яка розмовляє з вами

Чи маєте цитату, яка говорить з вами? А якщо ні, то, можливо, настав час її знайти! Відмінна ідея для підтримки мотивації – купити роздруківку та повісити її у рамку на стіну. Ви можете надрукувати величезну графіку, щоб заявити про себе, або зробити колаж з кількох мотивуючих цитат. Деякі з наших улюблених включають:
quotes

“Що б ви не вирішили робити, переконайтеся, що це зробить вас щасливим”.
“Свічка нічого не втрачає, якщо запалити іншу свічку”.
“Якщо ви хочете змінити своє життя, зміните свої думки”.
“Мрії не справджуються. Мрії здійснюються”.
“Ваше єдине обмеження – це ваша уява”.
“Пробуй і терпи невдачу, але не провалюй спробу”.
“Захопи цей день”.

2. Зберігайте друзів та сім’ю за допомогою фотографій

Важко так довго перебувати далеко від близьких, але чому б не розставити їхні фотографії по всьому будинку? Один із творчих проектів зі збереження близькості – роздрукувати купу фотографій, які викликають щасливі спогади, та розвішити їх за допомогою мотузки та дерев’яних прищіпок. До того ж ви зможете легко доповнити його, коли у вас з’явиться більше спогадів!

Стаття по темі: 5 порад як найняти хорошого дизайнера інтер’єру</ a>

3. Дбайте про себе, працюючи вдома

Домашні турботи не завжди бувають найкращими, особливо, якщо їх кидають напризволяще без попередження. Можливо, настав час інвестувати в деякі предмети домашнього офісу, якщо ви цього ще не зробили. Переконайтеся, що у вас достатньо гарного освітлення, спокійний робочий простір та гарне крісло (бажано ергономічне). Це буде мати велике значення для вашого психічного здоров’я – і для вашого попереку – наприкінці довгого робочого дня. Крім того, переконайтеся, що ваша робоча зона та житлова зона по можливості розділені, щоб допомогти вам підтримувати здоровий баланс між роботою та особистим життям.

4. Спробуйте сонячну лампу

Хоча весна в самому розпалі, можна з упевненістю сказати, що багато хто з нас, ймовірно, не отримує достатньої кількості вітаміну D (він же вітамін щастя). Сонячна лампа – це особливий вид світла, що імітує природне освітлення лише без шкідливого ультрафіолету. Вважається, що вона допомагає підняти настрій, особливо якщо сидіти перед сонячною лампою протягом першої години після пробудження. Це чудова інвестиція для похмурих днів або якщо у вашому будинку не так багато природного світла.

5. Свіже фарбування

painting

Перефарбування кімнати – один із найпростіших і найдешевших способів створити відчуття нового простору. Хоча ми розуміємо, що для декого це не завжди практично. Хто сказав, що фарбування завжди має бути масштабним? Ви можете перефарбувати меблі, наприклад, тумбочки, консолі, навіть лампи – та що завгодно! Це може стати простим проектом “зроби сам”, яким можна зайнятися у вихідні, коли ви втомитеся від Netflix, і внести невеликі зміни, якими ви зможете пишатися.

6. Основна річ

Незважаючи на те, що деякі з нас знаходяться на останньому рубежі, ніколи не пізно побалувати себе тим предметом меблів, який ви давно хотіли купити. Це може бути основний предмет для спальні, наприклад, крісло або картина, нова зручна вітальня або навіть кілька яскравих аксесуарів, які вдихнуть нове життя в приміщення, яке, можливо, вже здається трохи “закінченим”.

7. Змініть обстановку

Ви здивуєтеся, як невеликі зміни у розміщенні меблів можуть повністю оживити всю кімнату. Спробуйте змінити напрямок дивана, повернути письмовий стіл на 90 або 180 градусів, можливо, переставити обідній стіл в іншу зону або поставити ліжко обличчям до іншої стіни. Це просторова зміна порушить існуючу енергію та потік, що повністю змінить ваші відчуття від простору. І знаєте, що якщо це не спрацює, ви завжди можете повернути все назад.

Наше оточення може так сильно впливати на наш настрій та мотивацію. Обов’язково слідкуйте за своїм самопочуттям, створіть для себе спокійний простір і намагайтеся регулярно гуляти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *