Дизайн інтер'єру, Поради

5 порад як найняти хорошого дизайнера інтер’єру

Якщо ви збираєтеся перепланувати свій будинок або офіс, ця стаття для вас. Найняти гідного дизайнера інтер’єрів-життєво важливо для досягнення вашої мети-мати інший план.

p>дозвольте поділитися з вами 5 порадами, Як найняти гідного дизайнера інтер’єру:

1. Знайомства

Попросіть компаньйонів або родичів дати вам пропозицію. Пропозиція від когось, кого Ви знаєте, гарантує, що ви знайдете потрібну людину. Повідомте їм, якого роду внутрішній план ви шукаєте, і вони повинні мати можливість запропонувати вам кілька варіантів По плануванні комерційної ділянки або будинку.

foto artist Sirli Jung

2. Особиста ініціатива

Намагайтеся не дозволяти фахівцеві з внутрішнього планування вибирати, як розпорядитися вашою кімнатою. Перш ніж залучати архітектора, ви повинні чітко уявляти, що вам потрібно. Запишіть свій перший тон і визначте бажану тему. Потім, в цей момент, поговоріть з дизайнером і зрозумійте, чим він може вам допомогти. Досвідчений фахівець завжди підскакує оптимальне рішення і проявить свою експертизу.

3. Портфоліо

Попросіть перевірити портфоліо. Подивіться на їхні минулі спроби, щоб вирішити, чи подобаються вам їхні плани чи ні.

Кожна фірма, що займається внутрішнім плануванням і дизайном, проводить значний час в різних регіонах. Деякі з них мають значний авторитет у сфері роздрібної торгівлі, в той час як інші відмінно справляються з проектуванням офісів і будинків.

Тому дуже важливо ознайомитися з їх портфоліо, перш ніж зупинити свій вибір на будь-якому варіанті.

4. Питання ціни або ціноутворення

Запитайте прайс. Плата за управління внутрішнім планом може бути дуже високою. Тому буде розумно дізнатися про вартості, перш ніж що-небудь стверджувати.

Визначте фінансовий план, який ви витратите, і зберіть кілька цитат від декількох організацій. Час від часу, щоб знайти підходящу вартість, потрібно просто пошукати по крихтах.

Cтаття по темі: 10 важливих навичок дизайнера

Остаточний вибір

Cкладіть список з декількох внутрішніх джерел і візьміть у них інтерв’ю. Зустріч не повинна бути формальною. Ви можете провести зустріч в бістро або навіть у себе вдома. Перед зустріччю запишіть список питань, які потрібно задати планувальникам інтер’єру. Запишіть їхні відповіді та опитайте їх пізніше.

Залучення місцевих дизайнерів може заощадити вам багато часу і головного болю. Вони добре підготовлені в області внутрішнього планування, і якщо ви виберете правильного фахівця, то можете бути впевнені, що він буде ефективно працювати для вас.

Стаття по темі: поради щодо оформлення домашнього офісу

Сьогодні існує безліч фірм, що займаються внутрішнім плануванням. При такому незліченному виборі вам дійсно захочеться витратити сили на те, щоб вибрати правильну фірму. Щоб знайти список фірм, що пропонують послуги з управління внутрішнім планом, просто зробіть запит в Google або перегляньте Індекс вашого району, наприклад, Yellow Pages.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *