Поради

6 профілактичний рад по боротьбі з шкідниками будинку

защита дома от вредителя

Власники нерухомості будь-якого типу мають безліч обов’язків, коли справа доходить до обслуговування майна, ремонту та зміни мешканців. Якщо додати до цього Додаткові обов’язки власника багатоквартирного будинку, такі як обслуговування басейну і проведення громадських заходів, то не дивно, що боротьбу з шкідниками в квартирі легко випустити з уваги.

Хоча може здатися економним відмовитися від регулярних послуг по боротьбі з шкідниками, вартість екстрених заходів по боротьбі з шкідниками набагато більш лякає, ніж будь-яка щомісячна програма. Замість цього дотримуйтесь цих порад, щоб зберегти житло, яке буде служити щасливим будинком для людей, а не для шкідників.

Догляд за шкідниками в одноквартирному будинку може бути складним завданням. Якщо додати ще десятки квартир з унікальними сім’ями, ризик виникнення проблем зі шкідниками різко зростає. Використовуйте ці шість порад для цілорічного утримання квартири без шкідників.

захист від шкідників

1. НЕ ДОПУСКАЙТЕ наявності стоячої води

Майже всі шкідники, від мурах до гризунів, починають пошук нового будинку з пошуку джерел води. Не допускайте надмірної вологості і стоячої води в місцях, відомих як місця скупчення води (наприклад, у ванних кімнатах, підсобних приміщеннях, кухнях і пральнях). Обов’язково регулярно перевіряйте наявність протікання в цих місцях, щоб запобігти несподіване навала шкідників.

2. Дотримуйтесь регулярний графік прибирання

Навіть якщо шкідники не вважатимуть вашу нерухомість ідеальним будинком з першої спроби, вони повернуться на кілька показів. Власники нерухомості повинні взяти на себе зобов’язання щодня підтримувати чистоту в місцях загального користування, місцях приготування їжі, сміттєвих зонах і підсобних приміщеннях.

Переконайтеся, що всі процеси прибирання дотримуються, а прибиральники проінформовані про належний протокол прибирання, а також про те, як і куди повідомляти про будь-які проблеми з шкідниками, з якими вони можуть зіткнутися. Документування таких процесів також допоможе визначити, які методи боротьби з шкідниками найкраще підходять для вашого об’єкта, а які ні.

3. Не залишайте залишки їжі

Ні в якому разі не можна залишати у вільному або відкритому доступі залишки будь-якої органічної або їстівної їжі. Шкідники надзвичайно не перебірливі до їжі, і поглинають фактично 90-95% органічних продуктів. Наприклад якщо забетонувати отвір цементним розчином без скла, то доросла Щур цілком може прогризти перешкоду. Що вже говорити, коли ми в своєму будинку залишаємо ласощі для дуже чарівних шкідників. Будь ті уважні, не залишайте нічого що могли б з’їсти шкідники у вільному доступі.

шкідник Щур

4. Дотримуйтеся графіка РЕГУЛЯРНОГО обслуговування по боротьбі з шкідниками

Співпраця з дезінсекційною компанією, яка спеціалізується на боротьбі з шкідниками в квартирах, – розумний вибір для власників нерухомості. Вони допоможуть відстежувати ознаки проникнення шкідників у вашу власність і допоможуть задокументувати методи профілактики та усунення.

5. Обробляйте сусідні приміщення, щоб запобігти поширенню шкідників

Шкідники живучі. Якщо спалах захворювання все ж сталася, обов’язково обробіть всі сусідні приміщення. Це перекриє потенційні шляхи відходу, що значно ускладнить виживання навіть одного шкідника.

6. Інформуйте мешканців та підтримуйте співпрацю

Звичайно, ніхто з власників нерухомості не хоче, щоб про нашестя шкідників стало відомо. Однак обізнані мешканці можуть стати відмінною першою лінією захисту від шкідників.

онлайн-портали, на яких мешканці платять за оренду, подають заявки на роботи і керують іншими діями, пов’язаними з квартирою, є відмінним місцем для загальної інформації про шкідників. Ви також можете розглянути можливість проведення навчальних занять в співтоваристві і розміщення відповідних табличок в місцях загального користування. Це дозволить вам зміцнити довіру мешканців і значно знизити ймовірність виникнення вогнища шкідників у вашому домі.

головний рада це підтримання чистоти в квартирах і регулярний моніторинг активності шкідників має вирішальне значення для запобігання захоплення вашої власності шкідниками.

Також ви можете ознайомитись з додатковими методами по боротьбі з шкідниками!