Поради

Еко камені для вентильованого фасаду

вентилируемые фасады под камень

В останні кілька років навісні вентильовані фасади продовжують набирати популярність в будівельній галузі. Вони також приживаються, щоб змінити зовнішній вигляд застарілих будівель. Їх популярність зростає тому, що вони підвищують енергоефективність будівлі. Крім того, вентильовані фасади зі штучного каменю прості в обслуговуванні, довговічні і дозволяють заощадити на виробничих витратах.

Попит на вентильований фасад з каменю привів до появи декількох матеріалів для зовнішнього облицювання -“екокамні” . Однак найбільш часто використовуваним матеріалом, особливо при реконструкції, є натуральний камінь. Цей матеріал використовувався з давніх часів, оскільки він не запалюється, довговічний і створює елегантний зовнішній вигляд.

системи вентильованих фасадів з натурального каменю є одним з основних вимог сучасного будівництва, яке завжди шукає рішення, щоб зробити будівлі в цілому і будинки зокрема здоровими і екологічно стійкими. Вентильовані кам’яні стіни підходять для будь-якого типу будівництва, оскільки чудові естетичні характеристики поєднуються з відмінними технічними показниками вентиляції та ізоляції. Система використовує тепло ззовні і, завдяки ефекту димоходу, запускає повністю природну вентиляцію, яка видаляє конденсаційну вологу і підсилює значення теплоізоляції з хорошими результатами як в літні, так і в зимові місяці.

Завдяки своїм технічним характеристикам, стіни переваги дозволяють використовувати великі кам’яні вентильовані, ізолювати і захищати будівлі, сприяючи значному зниженню тепловтрат. Про вентильованих кам’яних на стінах можна говорити тільки там, де роль зовнішнього захисного покриття виконують плити з натурального каменю, оброблені для кріплення системами сухими, товщина яких забезпечує міцність матеріалу і легкість всієї архітектурної конструкції. До цього слід додати, що вентильовані стіни з натурального каменю повинні мати точні форми, зі зменшеною товщиною. Ці додаткові заходи необхідні не тільки для того, щоб зробити кам’яний матеріал легким і маневреним, але і для реалізації самої естетики відповідно до бажаного стилю.

вентильований фасад з каменю

Переваги вентильованих фасадів під камінь

Вентильований фасад з використанням натурального каменю, наприклад, гранітної плитки, має великі переваги для Вашої нерухомості. Він також відповідає всім технічним і естетичним вимогам, що пред’являються до фасаду. Ось деякі з переваг вентильованого фасаду.

1. Покращує енергоспоживання

Медичний і дослідницький центр “сидру” в Катарі

Натуральні екокамні для вентильованих фасадів створюють простір між зовнішнім середовищем і будівлею. Це, в свою чергу, допомагає усунути тепловий міст. У довгостроковій перспективі це економить витрати на енергію і робить нерухомість більш придатною для проживання. Шиферна плитка є хорошим прикладом натурального каменю, який забезпечує природну вентиляцію.

вентильовані фасади зі штучного каменю

Крім того, ефект димоходу відіграє вирішальну роль в енергоефективності. За оцінками, натуральний камінь економить не менше 20-30% енергії. Наприклад, коли світить сонце, промені потрапляють безпосередньо на кам’яну плиту, а не на будівлю. Це створює щільність в камері, таким чином, гаряче повітря піднімається вгору і призводить до надходження свіжого повітря. Це допомагає підтримувати теплову стабільність і вентильовані фасади з натурального каменю показую себе з найкращої сторони.

2. Натуральний камінь довговічний і міцний

Якщо поглянути на стародавні будівлі, побудовані з натурального Еко каменю, то вони витримали випробування часом. Гранітна плитка-один з найміцніших природних каменів і відмінно підійде для вашого вентильованого фасаду.

3. Допомагає в звукоізоляції

Ефект димоходу не тільки робить будинок комфортним, але і покращує акустику.

4. Створення унікальної та естетично привабливої архітектури

Натуральний камінь, такий як граніт або мармурова плитка, надає фасаду додаткову естетику. Будь-який колір, малюнок і текстура натурального каменю виявляються привабливими.

5. Вогнестійкість

Натуральний камінь обрамлений негорючими матеріалами. Плитка з шиферу відноситься до класу А1 по вогнестійкості.

Топ-3 натуральних кам’яних матеріалів для вентильованого фасаду

Існує кілька видів натурального каменю, використовуваних для облицювання фасадів. Всі вони є хорошими варіантами, але їх використання залежить від деяких факторів, таких як міцність матеріалу і зовнішня оболонка. Нижче ми розглянемо три кращих природних каменю, які зазвичай використовуються для облицювання фасадів.

1. Граніт

Не варто дивуватися тому, що багато будівель використовують граніт для вентильованих фасадів. Цей природний камінь є найміцнішим з усіх каменів, і існує безліч колірних відтінків на вибір. Він може витримувати високий тиск і при цьому бути термостійким. Одним з варіантів вищої якості є граніт Імператорський білий. Цей камінь має сірі і рожеві прожилки і нейтральну основу, що робить його популярним серед домовласників. Можливо, якщо світлі кольори вам не до душі, ви можете вибрати чорні сорти граніту.

2. Мармур

Мармурова плитка для вентильованих фасадів

Мармур-найелегантніший природний камінь. Він зустрічається в різних візерунках і кольорах, що робить його відмінним варіантом декору. Він універсальний і може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх вентильованих фасадів. Він обов’язково забезпечить теплоізоляцію і енергоефективність Вашої нерухомості.

вентильований фасад мармур

Однак якщо ви хочете використовувати мармурову плитку на вентильованих фасадах, доручіть укладання мармуру тільки професіоналам. Вони подбають про те, щоб фасад був ідеально герметичний і захищений від впливу природних елементів. Що стосується його різновидів, вибирайте з безлічі кольорів, візерунків і текстур, які вам подобаються.

3. Шифер

Вентильований фасад з плоского шиферу, який став основним будівельним матеріалом для сучасних житлових проектів. Він стильний, довговічний, підвищує вартість нерухомості і має безліч інших переваг. Крім того, шиферна плитка забезпечує природну вентиляцію вашого будинку. Однак, якщо ви хочете облицювати фасад будівлі натуральним каменем яскравого кольору, можливо, шифер – не найкращий вибір. Хоча цей камінь доступний у різноманітних кольорах, більшість з них темні та нейтральні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *