Поради

Навісні вентильовані фасади

фасады готовые

Ідеальне рішення: навісні заднівентильовані теракотові фасади

Естетика, економічна ефективність та екологічність: поєднання цих трьох факторів є основою зростаючого успіху навісних теракотових фасадів із задньою вентиляцією. Вирішальною причиною технічної переваги цих систем є структурний поділ функцій теплоізоляції та захисту від атмосферних впливів.

Вентильована порожнина між керамічними панелями та ізоляційним матеріалом регулює баланс вологості в будівлі, спрямовуючи вологу назовні та гарантуючи швидке висихання вологих зовнішні стіни. Ізоляційний матеріал залишається сухим та повністю функціональним, а мікроклімат у приміщенні покращується. Незалежно від висоти будівлі та її використання, мінеральні ізоляційні матеріали груп теплопровідності 040 або 035 зазвичай використовуються для заднівентильованих теракотових фасадів. Оскільки система допускає встановлення ізоляційного матеріалу будь-якої товщини, можна легко виконати вимоги Постанови про енергозбереження. Надійне з’єднання керамічних панелей з зовнішньою стіною, що несе, забезпечується підконструкцією, де складні конструкції забезпечують ефективний монтаж і компенсують нерівності поверхні стін.

вентильований фасад

Крім того, алюмінієві підконструкції відіграють ключову роль у забезпеченні захисту від блискавки. Кераміка, як неруйнівний матеріал, не тільки забезпечує оптимальний захист від дощу та снігу – панелі та спеціальні елементи в сучасній кольоровій гамі також характеризують зовнішній вигляд будівлі та допомагають архітектору реалізувати його ідеї. Навісні вентильовані фасадні системи з великою різноманітністю кольорів, форматів і фактур поверхні є ідеальною основою і максимальною свободою дизайну при проектуванні нових або реконструкції існуючих будівель. І ті, хто шукає щось особливе, також знайдуть тут те, що шукають, оскільки індивідуальні спеціальні виробництва є однією з найсильніших сторін компанії.

Безпека понад усе

Теракотові фасади, пропоновані компанією AGROB BUCHTAL, не тільки ефективні та недорогі в установці, а й відповідають навіть підвищеним вимогам безпеки як складні системи – як у нових будівлях, так і при реконструкції.

Особливо добре теракотові фасадні елементи відповідають вимогам пожежної безпеки: це облицювання зовнішніх стін відповідає найвищій класифікації “негорючих” і відповідає додатковим вимогам, що стосуються утворення диму та крапель/частин, що горять, відповідно до стандарту DIN EN 13501. Навіть у разі пожежі не відбувається виділення парів чи токсичних газів. Як будівельний матеріал фасадна кераміка вважається визнаним і стабільним матеріалом з погляду реакції на вогонь, оскільки вона не містить органічних речовин. Коли проектувальники або підрядники вибирають негорючу мінеральну ізоляцію та передбачають встановлення протипожежних бар’єрів, в результаті виходить конструкція, що забезпечує максимальну пожежну безпеку. Не потрібно йти на компроміси і в плані дизайну: кераміка, виходячи зі свого матеріалу, вже відповідає вимогі “негорючості”, внаслідок чого широкий асортимент кольорів, розмірів, обробки поверхні та спеціальних керамічних виробів доступний у повному обсязі для творчих рішень із високим ступенем індивідуальності. та якості дизайну.

вент фасад

Як встановити

Вентильований фасад – це система облицювання, в якій між облицюванням та утеплювачем залишається вентильована камера, що усуває проблеми теплових містків та конденсату.
Ця система вважається найбільш ефективною з точки зору вирішення проблеми теплоізоляції будівлі та користується широким визнанням серед архітекторів, забудовників та будівельників.

Основними перевагами встановлення вентильованого фасаду є покращення енергетичних характеристик будівлі та велика економія фінансових засобів, що досягається завдяки вентильованій камері.

Тепло- та звукоізоляція

Ця система забезпечує не тільки економію енергії, а й покращену акустичну та теплову ізоляцію, що призводить до більшого комфорту всередині будівлі.

Здорове середовище та Довговічність

Окрім підвищення комфорту користувачів, система забезпечує дотримання основних санітарно-гігієнічних вимог та охорону навколишнього середовища.

Вентильовані фасади запобігають прямому випромінюванню та поганій погоді на стіни та конструкції підлоги, захищаючи їх від патологій, які вражають об’єкти, побудовані з використанням традиційних систем.

Stroitelstvo24 радить детальніше ознайомитися на офіційному ресурсі https://facade.agrob-buchtal.de/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *