Дизайн інтер'єру

Поради щодо оформлення домашнього офісу

Як оформити домашній офіс, щоб дати волю творчості?

Віддалена робота перемістила наші офіси до наших будинків, відкривши нові горизонти в дизайні та організації. Враховуючи, наскільки більше віддаленої роботи ми все робимо, та зростання нових технологій, наявність домашнього офісу, де можна працювати віддалено в комфортних умовах, змусило переглянути дизайн робочого простору та основних кімнат у наших будинках.

Перетворення вільної кімнати або спальні в домашній офіс вимагає планування та обмірковування того, як можна реорганізувати меблі, щоб отримати більше простору та відчуття добробуту. Давайте подивимося.

домашній офіс

Стаття на тему7 ідей інтер’єру для підтримки мотивації

Поради щодо оформлення домашнього офісу

Перше, про що вам потрібно подумати, – це розташування. Ваш домашній офіс має бути у світлому приміщенні. Кімнати з великими вікнами, що виходять на вулицю, є найкращим варіантом для роботи вдома.

Природне світло допоможе вам зосередитися, не відволікатися від роботи та не напружувати очі. Для цього розташуйте робочий стіл під вікном або паралельно йому та виберіть нейтральні тони або білу або бежеву керамічну плитку для стін.

Звивисті тривимірні форми плитки додадуть світла в приміщення, а пісочні тони підкреслять органічність дизайну вашого інтер’єру. Щоб створити бажаний образ ремісника, поставте в кутах кімнати рослини, коробки або джутові кошики для зберігання канцелярського приладдя.

світлий офіс /p>

Для створення теплого та елегантного офісного простору ви можете вибрати керамічне дерево. Воно відтворює блиск і відчуття дуба, але є набагато стійкішою альтернативою натуральному дереву. Вона особливо стійка до перепадів температур та тривалого використання.

Іншим варіантом може бути поєднання настінної плитки під камінь з плиткою для підлоги в тому ж стилі, в результаті чого монохромний офіс стане більш гармонійним. Якщо ви хочете приховати від очей кабелі та електрику, можна вибрати плінтуси, доступні в індивідуальному виконанні.

Раніше ми вже писали про 5 порад як найняти хорошого дизайнера інтер’єру /a>

Як перетворити вітальню на домашній офіс

Перетворення вітальні в офіс – одна з останніх тенденцій у дизайні інтер’єру. Довгий письмовий стіл по всій довжині кімнати, книжкові полиці або настінні стелажі, а також стільці або табурети у скандинавському стилі на тлі допоміжних столів можуть дати простору друге застосування.

Бренди використовують білі поверхні для візуального розширення розмірів приміщення. Це стосується і декоративних панелей, обробка яких точно відтворює вид дерева, бетону, глини та текстилю, а склад забезпечує гнучкість та довговічність.

вітальня в офіс

Сучасні меблі для вашого домашнього офісу

Оскільки листи випускаються у великих форматах, вони особливо добре підходять для облицювання вертикальних ділянок стін, меблів та іншого обладнання. Ви також можете подумати про столи в мармуровому стилі, щоб надати більш вишуканої естетики та впорядкувати простір.

Спечений мінеральний компакт добре підходить для цих цілей. Він випускається у вигляді великих листів, які повторюють текстуру і прожилки каменю, але при цьому мають додаткову стійкість і функціональність

світлий офіс

Якщо ви мрієте про класичний, але сучасний офісний простір, паркетна підлога дозволить вам вдало зонувати офісний простір. Ця підлога особливо добре поєднується зі шпалерами Skins, жовтими або зеленими ергономічними стільцями з м’якою оббивкою, білими ящиками та металевими настільними лампами.

Збірні офіси з видом на сад

офіси в саду

Якщо, з іншого боку, ви надаєте перевагу, щоб ваше офісне приміщення знаходилося окремо від основного центру вашого будинку, дизайнерські компанії розробляють переносні збірні офіси, які оснащені цілою низкою зручностей. Ці конструкції, призначені для встановлення в садах або на терасах, мають вентильований фасад, який ізолює конструкцію та інтегрує її в загальний вигляд вашого будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *