Самовірівнювальний розчин проти бетону, що самовирівнюється
Розчин, попередньо змішаний, порошкоподібний матеріал, використовується як несучий вироб для стін, блоків і цегли, а також застосовується для покрівельних і підлогових покриттів. Різниця між розчином та бетоном полягає у дозуванні при приготуванні суміші кожного з них.
Самовірівнювання полягає в додаванні будівельного матеріалу таким чином, щоб не було недоліку в горизонтальності, і ця характеристика дозволяє оцінити здатність продукції досягти необхідного та достатнього рівня, визначеного на поверхні.
Порівняння характеристик розчину, що самовирівнюється, і бетону, що самовирівнюється
Функція самовирівнювання – це концепція, яку поділяють обидва продукти, але вони мають свої відмінності в цій галузі. Щоб зрозуміти відмінності, наведено нижче.
Самовірівнювальний бетон доставляється на будівельний майданчик у вантажівці з готовою бетонною сумішшю. Після того як він доданий на поверхню, що обробляється, його залишається тільки розподілити і підготувати логістику, щоб не було затримок. Іншими словами, поставки такого матеріалу мають бути заплановані.
Він може значно забезпечити прогрес будівництва за рахунок застосування механізованої конструкції, за нормальних умов він може досягати 50-80 м/год.
Додатково в докладних деталях характеристик, можна ознайомитися в дослідженні кандидата технічних наук Батудаєва Антоніна Василівна
Товщина
Товщина конструкції може становити 4-60 мм, і завдяки низькій внутрішній напрузі навіть при більшій товщині не утворюються тріщини.
Цей продукт вимагає часу для висихання, який зазвичай розраховується на квадратний метр, і зазвичай наноситься шарами завтовшки більше 5 сантиметрів.
Також важливо, щоб матеріал був перемішаний до потрібної консистенції, щоб гарантувати, що він досягне бажаного рівня.
З іншого боку, розчин, що самовирівнюється, – це промисловий продукт, який постачається у вигляді порошку. Зазвичай він поставляється на місце в мішках по 25 кг. У такій логістиці його доводиться змішувати з водою до отримання необхідної консистенції, і робота з ним є більш трудомісткою.
Залежно від сантиметрової товщини нанесеного покриття, необхідно почекати еквівалентну кількість днів до проведення оздоблювальних робіт, що складаються з укладання плитки та гідроізоляції розчину.
Переваги бетону, що самовирівнюється
Винахід має високу плинність, що забезпечує самоплинність і ущільнення бетону на будь-якій поверхні та в будь-яких умовах. Має високу адгезію, щоб бетон не розшаровувався в процесі течії та стоянки і міг виконувати свою основну функцію – вирівнювання.
Має високу водоутримуючу здатність, що запобігає зволоженню, відсутності розтріскування, усадки, усушки та мікророзширення в процесі твердіння бетону. Це також забезпечує швидкість будівництва.
Він міцний і тому придатний для вторинної переробки, а також забезпечує довговічність без зношування. Ця щільна бетонна структура сприяє рівномірній теплопровідності вгору, забезпечуючи максимальний тепловий ефект.
Читайте також рубрику Підлога та двері
Крім того, труби, що самовирівнюються для бетону і гарячої води, мають гарну міцність захоплення для обгортання, особливо підходять для використання з трубами PB з хорошою стійкістю до високих температур.
Застосування бетону, що самовирівнюється
Матеріал може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці, та в основному виконує одну з двох основних функцій. По-перше, його можна використовувати як покриття для плитки або інших підлогових покриттів. У цьому випадку бетон, що самовирівнюється, заливається на дерев’яну або бетонну основу.
</ >
Це робиться для того, щоб вирівняти його перед укладанням фінішного покриття підлоги. Він також може використовуватися як покриття для існуючої бетонної підлоги або настилу. У цьому випадку суміш використовується для покриття потворних, потрісканих або пошкоджених бетонних покриттів.
Рекомендуємо до прочитання Прозора підлога з епоксидних смол
Ви можете використовувати продукт, якщо ділянка буде піддаватися інтенсивному руху, наприклад, промислові підлоги або місця з високою прохідністю (автостоянки) або будь-яку поверхню, яку ви хочете вирівняти, вирівняти або відновити без втрати естетичної обробки або міцності підлоги. Наприклад, укладання килимових покриттів, пробки, паркету, пластикових панелей.
Він також підходить для ремонту промислових підлог, які були пошкоджені або постаріли з часом. Іншими словами, цей матеріал буде використаний для покращення первинної опори за допомогою дробоструминної обробки, що дасть нам можливість без проблем покрити її іншим матеріалом і таким чином отримати нову підлогу.
Перші програми не були досконалими та були більш складними у використанні для працівника.
Той факт, що існують різні типи, що виходять за рамки початкового класичного каменю, полегшує працю кожного робітника та підвищує якість роботи. Це дозволяє більше економити ресурси, забезпечує швидше укладання та прискорює завершення будівництва.