Оздоблення

Асфальтування: Ключові аспекти та техніки

асфальтирование

Останнім часом місто Київ і Київська область стрімко розширюється, поглинаючи прилеглі передмістя і села, в результаті чого виникає необхідність у благоустрої та асфальтуванні як проїжджої частини (доріг, проспектів, бульварів, вулиць), так і паркінгів, мостів, промислових майданчиків і велосипедних доріжок. Асфальтування в Києві незамінне під час ґрунтування зрошувальних каналів, водних резервуарів, для створення покрівельних і гідроізоляційних матеріалів. До того ж, з кожним роком зростає кількість автомобілів на дорогах, що значно збільшує навантаження на дороги і, відповідно, призводить до необхідності виконувати асфальтування доріг у Києві через більш короткі проміжки часу. Київ знаходиться в числі перших міст за потребою асфальтування доріг, тому процес благоустрою та асфальтування територій не зупиняється ні на день.

Асфальтування вважається оптимальним варіантом у так званому “виробництві” покриття. Адже в асфальту поки що не знайшлося конкурентів, які могли б зрівнятися з його міцністю, зручністю в укладанні та якістю, а, особливо, щодо асфальтування ціна на кілометр укладеного полотна. Асфальт здатний витримувати перепади температур і високе навантаження, а відповідна дорожня розмітка на ньому тримається набагато краще, ніж на будь-якому іншому покритті. Укладання асфальту в Києві за рахунок значного зменшення кількості пилу і бруду покращує екологічні показники місцевості. Безпека руху стає вищою, менше виникає травм на дорогах. Навіть якщо погода дощова, рівний і без вад асфальт не буде затримувати воду, утворюючи калюжі. Це теж явна перевага якісно зробленої дороги.

Асфальтування та благоустрій – види асфальту та технології!

асфальтирование дороги

Довіряти асфальтування в Києві та ремонт доріг потрібно тільки професіоналам. Наша компанія має всю необхідну дорожньо-будівельну техніку і першокласних фахівців для безперервної роботи цілодобово (причому якість роботи в темний час доби не знижується) і пропонує свої послуги не тільки в асфальтуванні доріг, естакад, дворів і майданчиків, а й в їх обслуговуванні. Можливий також демонтаж старого покриття та облаштування під’їзних шляхів до будмайданчиків. Для цього використовується асфальтна крихта. Перед укладанням асфальту ми якісно і надійно готуємо основу, з шарів піску і щебеню, лише в цьому випадку асфальт лягає ідеально і служить довгі роки. Для різних видів доріг передбачені різні види асфальту. Для автомобільних доріг, де передбачається велике навантаження, слід вибирати гравійний або щебеневий асфальт, а для пішохідних або велосипедних доріжок цілком підійде асфальт на піщаній основі. Виготовляється асфальтобетон у бетонозмішувачах і доставляється на місце асфальтування на самоскидах. Далі роботи проводяться асфальтоукладальником, який вирівнює покриття, завершуючи весь процес ущільненням дорожніми котками. Укладання асфальтобетону в Києві можна здійснювати в один або два шари, залежно від того, для чого буде використовуватися покриття.

Асфальтобетон можна розділити на два види: гарячий і холодний. Гарячий асфальт є сумішшю з підігрітого щебеню і сполучної речовини, цей вид можна використовувати тільки за позитивної температури. А холодний – це суміш холодного щебеню з підігрітою сполучною речовиною. Такий асфальт, навпаки, придатний для роботи в зимовий час за мінусових температур. Найпоширенішим видом ремонту дорожнього полотна вважається “ямковий” ремонт, який може проводитися в будь-яку пору року. Особливо останній незамінний в екстрених випадках, коли асфальтувати потрібно швидко, а очікувати сприятливих погодних умов просто ніколи. Навіть у таких умовах покриття можна використовувати вже через кілька годин після укладання. До того ж, відсутня необхідність утрамбовування, завдяки плинності еластичного бітуму, що знову ж таки скорочує час і економить кошти.

Дедалі більш затребуваною в Києві стає така технологія, як литий асфальт або асфальтування литим асфальтом. Він являє собою гарячу суміш з бітуму (нафтового або гасового асфальту), яку заливають прямо в порожнину, що утворилася в дорозі. Особливо незамінна така технологія при ямковому ремонті неправильних форм. Такий метод асфальтування Київ, як і застосування холодного матеріалу, не вимагає утрамбування. За допомогою литого асфальту можна не тільки асфальтувати і ремонтувати дороги, а й повноцінно будувати мости, естакади, підземні гаражі та стоянки. Київ уже давно з успіхом користується цією технологією, і приводу від неї відмовлятися немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *