Отделка

Фарби на водній основі ТМ Green Line: переваги та види

фарба green line

Всі фарби на водній основі прийнято називати водоемульсійними або водно-дисперсійними. За рахунок водної основи подібні матеріали відносяться до категорії безпечних, екологічних, оскільки в їхньому складі відсутні небезпечні та шкідливі речовини.

Сучасний асортимент пропонує на вибір безліч варіантів фарб на водній основі, що відрізняються набором основних та додаткових компонентів, призначенням. Наприклад, будівельні фарби на водній основі ТМ Green Line мають широкий споживчий попит за рахунок якісного складу. Крім того, для оптових покупців та будівельних компаній запропоновано особливі умови співпраці та можливість вигідної закупівлі матеріалів за демократичними цінами.

Переваги та основні причини популярності

Причини популярності фарб на водній основі обумовлені безліччю переваг та позитивних характеристик. Завдяки цьому пофарбовані поверхні зберігають привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Відзначають такі актуальні переваги:

  • Наявність вологовідштовхувальних властивостей. Після того, як зі складу фарби випаровується вода, вона автоматично отримує водовідштовхуючі властивості, а тому усі пофарбовані поверхні можна мити.
  • Наявність паропроникних властивостей. Завдяки пористій структурі, що утворюється після висихання, поверхня може «дихати». Це дозволяє виключити ймовірність появи грибка чи цвілі.
  • Наявність екологічних властивостей. У складі фарб ТМ Green Line не містяться небезпечні для людського здоров’я, навколишнього середовища речовини.

Крім того, представлені матеріали відрізняються високим ступенем стійкості до ультрафіолету, що особливо важливо при фарбуванні фасадних поверхонь. Тому такі поверхні зберігають насиченість відтінків протягом тривалого часу.

Основні види фарб на водній основі

На сьогодні відомо про три основні види фарб на водній основі:

  1. Акрилові. Це одні з найпопулярніших видів фарб, які часто називають універсальними. Вони добре підходять для обробки різних поверхонь: як зовні, так і всередині будівель. Серед важливих характеристик відзначають неймовірні еластичні властивості, широку палітру кольорів, достатню твердість після висихання.
  2. Силікатні. Головними перевагами є тривалий експлуатаційний термін, а також паропроникність. Наприклад, для фарбування фасадних поверхонь рекомендується вибрати фарбу Fasad Silicat.
  3. Силіконові. Серед важливих особливостей такого виду відзначають паропроникність та наявність водовідштовхувальних характеристик.

Крім усього перерахованого вище, важливо відзначити той факт, що абсолютно всі види фарб на водній основі мають вогнетривкі властивості. Спеціальні фасадні різновиди отримали високий рівень захисту від негативного впливу різноманітних атмосферних явищ. Тому вдасться спростити подальшу процедуру догляду за всіма типами поверхонь, зберігаючи їх привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *