Підлога та двері

Недоліки та мінуси лінолеуму

недостатки линолеума

Основні недоліки підлогового покриття з лінолеуму

В даний час лінолеум вважається одним з найбільш екологічно чистих матеріалів, який може стати спокусою для будь-якого домовласника, який вирішив переробити існуючу підлогу (попри всі її недоліки).

Хоча багато домовласників відносять цей матеріал до сімейства вінілових. Але в порівнянні з вінілом він є 100% натуральним матеріалом, а як загальна сировина до його складу входять вапняк, соснова каніфоль і тирса, олії та колірні пігменти.

Можливо, багато сучасних виробників, щоб забезпечити більш привабливий кінцевий продукт, вносять багато змін у свої технології формування, наприклад, додають додатковий захисний шар, який не тільки збільшує термін служби, але й робить його більш стійким до впливу подряпин, сонячного світла. і т.д.

Не можна заперечувати, що лінолеум може запропонувати дуже багато (незалежно від його екологічності), коли йдеться про вибір ідеального покриття для будинку. Але він також має деякі істотні недоліки, які можуть звести нанівець його похід за звання найбільш відповідного підлогового матеріалу відповідно до останніх тенденцій:

Деякі з основних недоліків лінолеуму:

Найбільшим недоліком цього матеріалу є вартість його укладання та складності під час цього процесу. Лінолеум ніколи не вважався матеріалом, до укладання якого має прикласти руку любитель. Тому що його покрокове укладання вимагає належного керівництва з боку професіонала, тому що він не тільки вимагає точкового різання, а й укладання поверх клею, що дійсно призводить до поступового підвищення вартості його укладання.

Лінолеум має дуже високу міцність, але такі якості не позбавляють його від відомих проблем з підлоговими покриттями. Його міцність і зносостійкість зазнає серйозної загрози при тривалому контакті зі стоячою водою та сонячним світлом, що робить його дуже вразливим і в кінцевому підсумку призводить до необхідності його заміни через деякий час.

linoleum floor

Цей матеріал не вимагає особливого догляду протягом усього терміну служби, але може вимагати періодичної уваги, якщо не загерметизовано належним чином.

Його пружність є однією з позитивних якостей, які роблять його видатним матеріалом для підлоги, але він часто може бути пом’ятий при контакті з гострими предметами, такими як високі підбори та гострі ніжки меблів.

Деякі маловідомі переваги цього матеріалу:

Якщо повністю відновлюється підлогове покриття (не виділяє летких органічних сполук), він також має високу міцність і термін служби, який зазвичай становить 25-40 років.

Все сукупна вартість установки може сильно вплинути на бюджет, але його загальна початкова вартість дуже низька.

flooring

Укладання від stroitelstvo24:

Ви можете виявити, що мінуси лінолеуму мають перевагу перед плюсами (які, як правило, є), і це необхідно враховувати до його укладання, але завдяки своїм затребуваним якостям він вважається найціннішим матеріалом на сучасному ринку.

Але не забувайте враховувати функціональність та загальні вимоги вашого будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *